Magazín
Saskia Cakoci plánuje svoj PRO debut na pretekoch vo Phoenixe
dátum: 09.08.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Slovenská pretekárka v bikiny fitness Saskia Cakoci je v príprave na svoju prvú profesionálnu súťaž, ktorou by mala byť Rising Phoenix and Arizona Pro v meste Phoenix (9. 9. 2017).

!!! Kupuj športové oblečenie značky GORILLA WEAR cez e-shop TU:

V predaji aj v kamennom Mozolani Fitness Shope ZOC Max!!!

 

Saskia Cakoci si dáva realistické ciele. V rozhovore pre portál flex-online.cz povedala: „Profíčky sú úžasné, zanietené športovkyne a každá z nich má môj rešpekt. Teším sa, že sa medzi nich môžem postaviť. Chcem byť lepšia, ako som bola v minulosti, ale už aj finále v PRO divízii na pôde USA je obrovský úspech, na ktorý je potrebné sa vypracovať. Profesionálky sú tvrdšie, majú viac vyvinutý hamstring a zadok, na šírku chrbta, alebo ramien sa neprihliada tak striktne ako v amatéroch. Najhlavnejší rozdiel je v prerysovanosti zadných stehien – v PRO sa vyžaduje definícia, ktorá by vám v amatéroch bola skôr na škodu a naopak kvadriceps musí ostať mierne potiahnutý. Jeho výrazná definícia je nežiaduca.“

Saskia Cakoci sa pripravuje inak ako predtým, tentoraz ju pripravuje americký kouč Kim Oddo a od tejto spolupráce si sľubuje, že zachytí trend, aký sa vyžaduje v PRO divízii, aby dosiahla na súťaži v Phoenixe taký výsledok, s ktorým bude spokojná. Budeme jej držať palce!

Autor: Ľubomír Chochula