Magazín
Leto s Gorilla Wear! Pošli fotku a vyhraj oblečenie!
dátum: 20.07.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Leto je v plnom prúde, slnečné lúče zohrievajú nielen naše telo, ale aj dušu, vďaka čomu sme viac v pohode a častejšie rozdávame úsmev. Preto je práve teraz ten správny čas urobiť niečo zábavné, z čoho budeš mať radosť a potešenie. Možností je neúrekom, ako sa vyblázniť. Ak si tieto okamihy nechceš nechať len sám pre seba, ak si súťaživý typ a rád fotografuješ, potom neváhaj a zapoj sa do našej letnej súťaže!

Nič ťa to nebude stáť a môžeš vyhrať peknú cenu. No, kto by do toho nešiel...? Bude to zábava, uvidíš! Pošli nám svoju letnú fotografiu v oblečení značky Gorilla Wear a my ťa za odmenu oblečieme. Odmeníme dvoch výhercov – toho, koho fotografia získa najviac lajkov, ale aj toho, koho fotografia nás najviac zaujme.

Je na tebe, akú fotografiu pošleš, či veselú, bizarnú, momentku pri nejakej aktivite alebo inú, lebo nikdy nevieš, ako sa daná fotka bude páčiť, ale snaž sa vybrať tú najlepšiu, lebo do súťaže môžeš prihlásiť iba jednu fotografiu v oblečení Gorilla Wear.

Ako sa zapojiť do súťaže:

Pošli nám fotografiu v oblečení Gorilla Wear na e-mail: eshop@mozolani.com

Pravidlá súťaže:

1. Do súťaže sa môže zapojiť každý záujemca (muži, ženy, chlapci, dievčatá).

2. Fotografiu môžeš poslať iba jednu a v oblečení Gorilla Wear.

3. Zaslaním fotografie nám udeľuješ súhlas s jej zverejnením na našom facebookovom profile a na stránke www.mozolani.com.

4. Súťaž bude trvať od 1. 8. 2017 do 30. 9. 2017, potom ju vyhodnotíme.

5. Výsledky súťaže budú zverejnené na našom facebookovom profile a na stránke www.mozolani.com.

Ceny v súťaži:

Prvým výhercom bude ten, koho fotka získa na našom facebookovom profile najviac lajkov od našich fanúšikov.

Druhého výhercu vyberiem my podľa toho, koho fotka sa nám bude najviac páčiť.

Obaja výhercovia získajú oblečenie značky Gorilla Wear.

Gorilla Wear, to je kvalita

Gorilla Wear je svetovo rozšírená značka (vznikla v roku 1982 v USA), z ktorej sa postupne stala legenda kulturistiky. Značka sa špecializuje na oblečenie hlavne pre kulturistov, ale aj pre všetkých, ktorí milujú šport a preferujú aktívny životný štýl. Gorilla Wear, to je naozaj pekné oblečenie, ktorého rozmery sa pohybujú od maličkého XS až po veľké 4XL – stačí si len vybrať! Gorilla Wear, to je to, čo hľadáš!

No tak, uži si leto, dobi si baterky a zapoj sa do našej letnej súťaže, v ktorej nemôžeš nič stratiť, ale v ktorej môžeš získať hodnotnú cenu – kvalitné značkové oblečenie Gorilla Wear!

Tešíme sa na vaše fotografie!

Autor: Ľubomír Chochula