Magazín
Barbara Machalová o repre-zraze – kategória fitnes
dátum: 17.07.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
V sobotu 15. júla sa v Pengyme Bratislava uskutočnil reprezentačný zraz pretekárov všetkých kategórii. Štátna reprezentačná trénerka vo fitnes (ženy a juniorky) Barbara Machalová hodnotí svoju kategóriu.

„Tohto reprezentačného zrazu sa zúčastnili štyri fitnesky – Anna Hepnerová, Karin Suchomelová, Dominika Multáňová a Kristína Juricová – ostatné sa ospravedlnili, lebo sú na dovolenkách. Na zraze sme kontrolovali formu, aby sme si urobili prehľad a smerovanie ohľadne voľných zostáv. Spomínaná štvorica sa predstavila vo výbornej forme, dokonca niektoré by mohli ísť rovno na súťaž. Na zraz som pozvala aj Karin Suchomelovú, s ktorou perspektívne počítam aj na MS, ak by sa zvýšil počet štartujúcich. Čo sa týka našich veľmi úspešných reprezentantiek v jarnej sezóne na ME v Santa Susanne (Michaela Pavleová - absolútne prvenstvo vo fitnes juniorky + zlato vo fitnes juniorky do 163 cm a absolútne prvenstvo vo fitnes ženy + zlato vo fitnes ženy do 163 cm, Anna Hepnerová - striebro vo fitnes juniorky do 163 cm, Alexandra Kovalská - bronz vo fitnes ženy do 163 cm, Kristína Juricová - zlato vo fitnes juniorky nad 163 cm a zlato vo fitnes ženy nad 163 cm, Eva Bániková - bronz vo fitnes juniorky nad 163 cm a bronz vo fitnes ženy nad 163 cm), všetky pokračujú v príprave a chcú štartovať aj na jeseň. Momentálne neviem, ako to bude s Tatianou Kožuchovou, ktorá pre zranenie musela vypustiť jarné súťaže, lebo oficiálne sa ešte nevyjadrila, ale dúfam, že bude na jeseň súťažiť. Ešte sa dáva zdravotne dokopy s chrbtom, ale už začala trénovať,“ podotkla štátna reprezentačná trénerka vo fitnes (ženy a juniorky) Barbara Machalová.

Niektoré pretekárky chcú štartovať aj na Arnold Classic (22. - 25. 9.) a EVLS Prague (29. - 30. 9.), ale vrcholom budú až MS juniorov (Bistrita, Rumunsko, 10. - 13. 11.) a MS žien (Biarritz, Francúzsko, 1. - 4. 12.).

Autor: Ľubomír Chochula

!!! Kupuj športové oblečenie značky GORILLA WEAR cez e-shop TU:

V predaji aj v kamennom Mozolani Fitness Shope ZOC Max!!!