Magazín
Americko-kanadské turné Andreja Mozolániho
dátum: 11.07.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Po boji je každý generál. Áno, aj samotný Andrej Mozoláni, profesionálny kulturista do 212 libier, očakával od svojho americko-kanadského súťažného turné 2017 viac (o jeho početnom tábore fanúšikov ani nehovoriac), ale taký je športový život. Niekedy to vyjde, inokedy nie, pričom aj s lepšou formou ako predtým môžete skončiť v poli porazených.

!!! Kupuj športové oblečenie značky GORILLA WEAR cez e-shop TU:

V predaji aj v kamennom Mozolani Fitness Shope ZOC Max!!!

 

Andrej Mozoláni na súťazi Vancouver Pro 2017.

 

Kulturistika je veľmi ťažký, neraz aj veľmi nevďačný šport, v ktorom v konkurencii špičkových pretekárov rozhodujú detaily. Vlani pri svojom súťažnom comebacku po desiatich rokoch získal Andrej Mozoláni tri medaily (jednu striebornú a dve bronzové), vybojoval si účasť na Mr. Olympia z bodovacieho rebríčka, teraz, žiaľ, také výsledky nedosiahol...

 

Súvisici článok:

Víťazom Vancouver Pro Ricardo Correia! Ako dopadol Andrej Mozoláni?

 

Tohto roku mu vôbec nešla karta. Pod výkon a 11. miesto Andreja Mozolániho na súťaži Europa Dallas Pro sa podpísalo začínajúce ochorenie. Vzápätí dostal vysoké teploty, a preto musel odrieknuť svoju účasť na pretekoch na Aljaške, čo bola smola na druhú, lebo práve v Anchorage na Artic Pro mohol reálne atakovať medailové umiestnenie a prvé body do rebríčka, čo by ho psychicky povzbudilo, ale osud to zariadil inak. Andy sa potom po chorobe dal dohromady, dokázal zlepšiť formu, ale konkurencia bola tohto roku oveľa kvalitnejšia ako vlani a rozhodcovia uprednostnili na bodovaných miestach iných borcov.

Americko-kanadské súťažné turné 2017 bolo pre Andreja Mozolániho novou skúsenosťou a hoci výsledkovo nenadviazal na minulý rok (teraz po 11. mieste na Europa Dallas Pro obsadil o dva týždne neskôr 6. miesto na Chicago Pro a o ďalší týždeň neskôr skončil na Vancouver Pro deviaty), určite nesklamal. Navyše, všetci si môžete byť istí, že on sa nikdy nevzdáva a vždy ide dopredu.

Apropos, čo vás nezabije, to vás posilní...!

Autor: Ľubomír Chochula