Magazín
Piate kolo Allnutrition strongman cupu v sobotu na Duchonke!
dátum: 11.07.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Iné športy
Slovenský pohár silných mužov, Allnutrition cup, sa presúva na známe miesto. Po tretíkrát sa bude jedno z kôl organizovať pri hrádzi na Duchonke!

V minulom roku nám počasie neprialo no ale ani to neodradilo silákov, ktorí si prišli pomerať sily. Veríme, že v tomto roku nás bude čakať slnečná sobota a 15. júla od 15-tej hodiny sa stretnú siláci, aby si vybojovali body do konečného bodovania. 

Podujatie organizuje rodina Golierovcov v spolupráci so Slovenskou asociáciou silných mužov. Rozhodovať bude opäť medzinárodný rozhodca, Pavol Guga, moderovať bude viceprezident SASIM-u, Milan Gabrhel. A čo bude čakať našich borcov?

Úvod bude tradične patriť dvíhaniu klady o váhe 115 kilogramov, následne nosenie 120 kilogramových kufrov, ťahanie kamióna, prevracanie 400 kilovej pneumatiky či mrtvé ťahy s osobným automobilom preveria každého zúčastneného. V štyroch kolách sme mali doposiaľ dvoch víťazov a to Maroša Štefaňáka /vyhral v Prešove, Varíne a Banskej Bystrici/ a Tomáša Pirosa /vyhral v Kajali/. Uvidíme, či sa k nim pridá niekto iný alebo sa o prvenstvo pobijú títo dvaja chlapci. Môžeme očakávať i zlepšenie od Paliho Horňáka, ktorý prednedávnom absolvoval medzinárodné podujatie, ktoré mu pridalo na skúsenostiach. Nechajme sa prekvapiť. 

 

Príďte sa i vy pozrieť na najsilnejších mužov Slovenska už 15. júla na Duchonku - hrádzu. Od tretej hodiny poobede sa na Vás všetcia tešíme! Allnutrition cup - piate kolo Slovenského pohára silných mužov, sa nezdaržateľne blíži!

Autor: Pavol Guga, generálny manager SASIM