Magazín
Ako schudnúť? (9. diel): Marián mínus 13,1 kg za 10 týždňov
dátum: 06.06.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Vyskúšajte si aj vy špeciálne programy Mozolani Fitness (redukčno-formovacie kurzy Easy Body pre ženy a Best Body pre mužov), vďaka ktorým dosiahnete to, čo chcete. Nechajte sa inšpirovať príbehmi tých, ktorí to dokázali!

Marián Ďurana vážil pred štartom svojej 10-týždňovej premeny 109,4 kg. Rozhodol sa pre radikálnu zmenu po tom, čo za tri mesiace pribral až 12 kg. „Nadváha mi nerobila dobre, začali ma bolieť kolená, chrbát, žalúdok, zvýšil sa mi krvný tlak. Keby som mal ísť do toho sám, asi by som to odkladal, ale cvičiť pod odborným vedením trénera, to je dobrá motivácia. Mám rád výzvy. Skúsenosti s chudnutím som síce už nejaké nadobudol aj predtým, ale môj problém bol vždy ten, že som potom znovu nabral. Je to v hlave, je to o sebazaprení, je to o dodržiavaní jedálnička a ochote cvičiť, ale ak človek niečo chce, musí ísť za tým, inak to nejde,“ povedal Marián Ďurana začiatkom februára 2015, keď bol plný síl a elánu niečo so sebou urobiť. Po uplynutí 70-tich dní sa mu váha znížila o 13,1 kg, čo je solídny výsledok, ale na druhej strane, keby ho v záverečných troch týždňoch nepribrzdili pracovné povinnosti a zdravotné problémy, zrejme by ten úbytok bol minimálne 20 kg...

Špeciálne programy

V Mozolani Fitness sú stále v ponuke cenovo dostupné redukčno-formovacie kurzy Easy Body (pre ženy) a Best body (pre mužov), vďaka ktorým schudnete, vyformujete si postavu a zlepšíte si kondíciu i zdravie. Na základe úvodnej diagnostiky (zisťuje sa, aké stravovacie návyky ste mali doteraz, taktiež základné vstupné miery ako hmotnosť, výška, % tuku, obvody... ) vám osobný tréner vypracuje jedálny lístok a individuálny cvičebný plán. Špeciálne zostavené cvičenie na celé telo sa uskutočňuje pod dohľadom osobného trénera a je určené pre mužov i ženy bez ohľadu na vek, výkonnosť a hmotnosť. Jeden tréning pod odborným dohľadom trvá 60 minút vrátane rozcvičenia a strečingu, pričom osobný tréner vám upraví cvičenie podľa vašej aktuálnej výkonnosti a zdravotného stavu. Oslovte takých odborníkov, ktorí sa špecializujú na trénerskú a poradenskú činnosť a ktorí sú vám ochotní pomôcť pri vykročení za krajšou postavou, lepším zdravím a životnou pohodou. Oplatí sa vám vyskúšať špeciálny program!

EASY BODY

- diagnostika s konzultáciou

- jedálny lístok

- tréningový plán

- 8 hodín s osobným trénerom

- 8x vlastný vstup na kardio do Mozolani Fitness

BEST BODY

- diagnostika s konzultáciou

- jedálny lístok

- tréningový plán

- 10 hodín s osobným trénerom

- mesačná permanentka do Mozolani Fitness

Ďalšie informácie o možnostiach využitia týchto kurzov získate na www.mozolani.com alebo prostredníctvom infolinky 0911 511 880 či osobne na recepcii Mozolani Fitness ZOC Max Žilina.

 

Súvisiace články:

Ako schudnúť? (1. diel): Gabika mínus 52 kg za jeden rok!

Ako schudnúť? (2. diel): Peter mínus 33,6 kg za 10 týždňov

Ako schudnúť? (3. diel): Jarmila mínus 24,6 za 10 týždňov

Ako schudnúť? (4. diel): Marta mínus 21,6 kg za 10 týždňov

Ako schudnúť? (5. diel): Mirka mínus 14,2 kg za 10 týždňov

Ako schudnúť? (6. diel): Helena mínus 21,2 kg za 10 týždňov

Ako schudnúť? (7. diel): Zdenka mínus 14,5 kg za 10 týždňov

Ako schudnúť? (8. diel): Mario mínus 14,3 za 10 týždňov

Autor: Ľubomír Chochula