Magazín
Ako schudnúť? (7. diel): Zdenka mínus 14,5 kg za 10 týždňov
dátum: 31.05.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Keďže leto už klope na dvere, zamyslite sa nad sebou, či je vaša postava na to pripravená. Ak potrebujete pomôcť, odporúčame vám špeciálne programy, ktoré sú stále v ponuke Mozolani Fitness. Redukčno-formovacie kurzy, Easy Body pre ženy a Best Body pre mužov, naozaj fungujú! Nechajte sa inšpirovať tými, ktorí to dokázali.

 

Aby bol proces chudnutia efektívny a neuškodil vám, musí byť postupný, primeraný a kontrolovaný, preto si stanovte reálne ciele. Pre štandardnú populáciu, ktorá trpí miernym stupňov nadváhy je zdravé chudnutie zhruba 4 kg mesačne. Nie každý potrebuje radikálne schudnúť, niekedy je leitmotívom vyformovanie si postavy a vylepšenie problémových partií, čo sa vlani napríklad podarilo Zdenke Macangovej, ktorá z počiatočnej hmotnosti 79,1 kg odkrojila za desať týždňov 14,5 kg. „Zadok som nechala vo „fitku“, ale som na seba kritická a viem, že ešte na ňom musím popracovať. Tréner ma motivoval, nedalo sa uliať z tréningu, keď na mňa čakal. Svojmu partnerovi Tomášovi Tabačiarovi, ktorý je kulturista, som zasa chcela dokázať, že na to mám....“ podotkla Zdenka Macangová.

 

Špeciálne programy

V Mozolani Fitness sú stále v ponuke cenovo dostupné redukčno-formovacie kurzy Easy Body (pre ženy) a Best body (pre mužov), vďaka ktorým schudnete, vyformujete si postavu a zlepšíte si kondíciu i zdravie. Na základe úvodnej diagnostiky (zisťuje sa, aké stravovacie návyky ste mali doteraz, taktiež základné vstupné miery ako hmotnosť, výška, % tuku, obvody... ) vám osobný tréner vypracuje jedálny lístok a individuálny cvičebný plán. Špeciálne zostavené cvičenie na celé telo sa uskutočňuje pod dohľadom osobného trénera a je určené pre mužov i ženy bez ohľadu na vek, výkonnosť a hmotnosť. Jeden tréning pod odborným dohľadom trvá 60 minút vrátane rozcvičenia a strečingu, pričom osobný tréner vám upraví cvičenie podľa vašej aktuálnej výkonnosti a zdravotného stavu. Oslovte takých odborníkov, ktorí sa špecializujú na trénerskú a poradenskú činnosť a ktorí sú vám ochotní pomôcť pri vykročení za krajšou postavou, lepším zdravím a životnou pohodou. Oplatí sa vám vyskúšať špeciálny program!

EASY BODY

- diagnostika s konzultáciou

- jedálny lístok

- tréningový plán

- 8 hodín s osobným trénerom

- 8x vlastný vstup na kardio do Mozolani Fitness

BEST BODY

- diagnostika s konzultáciou

- jedálny lístok

- tréningový plán

- 10 hodín s osobným trénerom

- mesačná permanentka do Mozolani Fitness

Ďalšie informácie o možnostiach využitia týchto kurzov získate na www.mozolani.com alebo prostredníctvom infolinky 0911 511 880 či osobne na recepcii Mozolani Fitness ZOC Max Žilina.

 

Súvisiace články:

Ako schudnúť? (1. diel): Gabika mínus 52 kg za jeden rok!

Ako schudnúť? (2. diel): Peter mínus 33,6 kg za 10 týždňov

Ako schudnúť? (3. diel): Jarmila mínus 24,6 za 10 týždňov

Ako schudnúť? (4. diel): Marta mínus 21,6 kg za 10 týždňov

Ako schudnúť? (5. diel): Mirka mínus 14,2 kg za 10 týždňov

Ako schudnúť? (6. diel): Helena mínus 21,2 kg za 10 týždňov

Autor: Ľubomír Chochula