Magazín
Ako schudnúť (6. diel): Helena mínus 21,2 kg za 10 týždňov
dátum: 29.05.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Vyskúšajte špeciálne programy Easy Body (pre ženy) a Best Body (pre mužov) v Mozolani Fitness, vďaka ktorým si zlepšíte postavu. Redukčno-formovacie kurzy naozaj fungujú. Inšpirujte sa príbehmi tých, ktorí dokázali zmeniť svoj životný štýl.

Mnohoročné priberanie sa nedá odstrániť krátkodobou diétou. Aby bol proces chudnutia efektívny a neuškodil vám, musí byť postupný, primeraný a kontrolovaný. Je potrebné stanoviť si reálne ciele, zvoliť vhodný jedálny režim, pripraviť správny cvičebný plán a upraviť životný štýl.

Za odbornej pomoci Mozolani Trainings Fitness Clubu Solinky to zvládli už mnohí. Špeciálne programy ušité na mieru každému klientovi pomôžu nielen stratiť prebytočné kilogramy, ale aj získať lepšiu kondíciu, vyformovať si postavu a upevniť si zdravie.

Vlani sa Helene Koťkovej ktorú trénoval Martin Chachula, podaril výrazny úbytok hmotnosti. Táto sympatická mamička na materskej dovolenke s dvomi malými deťmi o dosť prekročila svoj základný cieľ dostať sa na váhu 80 kg, akú mala pred svadbou v roku 2011. Na štarte premeny mala 95,7 kg a za 70 dní sa zoštíhlila o 21,2 kg. Helena Koťková zažila krízu v šiestom týždni chudnutia, ale rýchlo sa z toho dostala a výsledok stál za to. „Po desiatich týždňoch driny a odriekania som sa zmestila aj do šiat zo stužkovej spred 15-tich rokov...,“ pousmiala sa Helena Koťková, ktorá vždy poctivo trénovala a dokázala byť disciplinovaná aj v strave (stopku dostal napríklad jej obľúbený pečený bôčik) a odolala aj rôznym lákadlám,  keď piekla torty alebo na oslavách. Ak to dokázala ona, dokážete to aj vy! Neváhajte, pod vedením kvalifikovaného osobného trénera v kombinácii so sebadisciplínou, pevnou vôľou a vhodným jedálničkom si s našou pomocou splníte svoje ciele a sny.

Špeciálne programy

V Mozolani Fitness sú stále v ponuke cenovo dostupné redukčno-formovacie kurzy Easy Body (pre ženy) a Best body (pre mužov), vďaka ktorým schudnete, vyformujete si postavu a zlepšíte si kondíciu i zdravie. Na základe úvodnej diagnostiky (zisťuje sa, aké stravovacie návyky ste mali doteraz, taktiež základné vstupné miery ako hmotnosť, výška, % tuku, obvody... ) vám osobný tréner vypracuje jedálny lístok a individuálny cvičebný plán. Špeciálne zostavené cvičenie na celé telo sa uskutočňuje pod dohľadom osobného trénera a je určené pre mužov i ženy bez ohľadu na vek, výkonnosť a hmotnosť. Jeden tréning pod odborným dohľadom trvá 60 minút vrátane rozcvičenia a strečingu, pričom osobný tréner vám upraví cvičenie podľa vašej aktuálnej výkonnosti a zdravotného stavu. Oslovte takých odborníkov, ktorí sa špecializujú na trénerskú a poradenskú činnosť a ktorí sú vám ochotní pomôcť pri vykročení za krajšou postavou, lepším zdravím a životnou pohodou. Oplatí sa vám vyskúšať špeciálny program!

EASY BODY

- diagnostika s konzultáciou

- jedálny lístok

- tréningový plán

- 8 hodín s osobným trénerom

- 8x vlastný vstup na kardio do Mozolani Fitness

BEST BODY

- diagnostika s konzultáciou

- jedálny lístok

- tréningový plán

- 10 hodín s osobným trénerom

- mesačná permanentka do Mozolani Fitness

Ďalšie informácie o možnostiach využitia týchto kurzov získate na www.mozolani.com alebo prostredníctvom infolinky 0911 511 880 či osobne na recepcii Mozolani Fitness ZOC Max Žilina.

 

Súvisiace články:

Ako schudnúť? (1. diel): Gabika mínus 52 kg za jeden rok!

Ako schudnúť? (2. diel): Peter mínus 33,6 kg za 10 týždňov

Ako schudnúť? (3. diel): Jarmila mínus 24,6 za 10 týždňov

Ako schudnúť? (4. diel): Marta mínus 21,6 kg za 10 týždňov

Ako schudnúť? (5. diel): Mirka mínus 14,2 kg za 10 týždňov

Autor: Ľubomír Chochula