Magazín
Ako dopadla Natália Lenártová na Florida Grand Prix v Pro Bikini?
dátum: 10.05.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Natália Lenártová počas uplynulého víkendu absolvovala profesionálnu súťaž. Nie však v kategórii Pro Figure (bola účastníčkou Olympie 2014), ale v Pro Bikini! Tou súťažou bola IFBB Florida Grand Prix, ktorá sa konala v nedeľu 7. mája.

!!! Kupuj športové oblečenie značky GORILLA WEAR cez e-shop TU:

V predaji aj v kamennom Mozolani Fitness Shope ZOC Max!!!

Ako Natália Lenártová zvládla debut medzi bikinárkami? Na IFBB Florida Grand Prix obsadila v hlavnej kategórii Pro Bikini delené 16. miesto a v Pro Masters Bikini skončila deviata.

Pripomíname, že Natália Lenártová v máji 2014 vyhrala v Žiline svoju kategóriu Pro Figure na Mozolani Pro Classic, čím sa automaticky kvalifikovala na Figure Olympia v Las Vegas. Práve účasť na Olympii bol jej splneným snom. S aktívnou kariérou sa rozlúčila na vrchole, potom veľmi úspešne pôsobila ako štátna reprezentačná trénerka žien a junioriek. Teraz má novú motiváciu a výzvu – návrat na súťažné pódia, ale už v Pro Bikini.

Natália Lenártová (keď začínala na amatérskej scéne, neexistovala bikiny kategória, preto štartovala v kategórii bodyfitnes, v ktorej je  dvojnásobnou majsterkou sveta a trojnásobnou majsterkou Európy) je v aktuálnom roku 2017 prvou slovenskou profesionálnou bikinárkou, ktorá sa predstavila na Pro súťaži, pričom v Pro Bikini budeme mať v tomto roku viac želiezok...

Autor: Ľubomír Chochula