Magazín
Natália Lenártová bude štartovať na Floride v Pro Bikini!
dátum: 03.05.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Natália Lenártová, ktorá na Amix Patriot Cupe vo Vranove n. T. (30. 4.) sedela v rozhodcovskom zbore, nám prezradila, že už za pár dní má v pláne absolvovať profesionálnu súťaž. Nie však v kategórii Pro Figure (bola účastníčkou Olympie 2014), ale v Pro Bikini! Tou súťažou je IFBB Florida Grand Prix v nedeľu 7. mája.

Pripomíname, že Natália Lenártová v máji 2014 vyhrala v Žiline svoju kategóriu Pro Figure na Mozolani Pro Classic, čím sa automaticky kvalifikovala na Figure Olympia v Las Vegas. Práve účasť na Olympii bol jej splneným snom. S aktívnou kariérou sa rozlúčila na vrchole, potom veľmi úspešne pôsobila ako štátna reprezentačná trénerka žien a junioriek. Teraz je jej výzvou návrat na súťažné pódia, ale už v Pro Bikini. Vo vyjadreniach bola opatrná, nechcela dopredu nič hovoriť, prisľúbila nám, že sa vyjadrí až potom, ako to dopadne. Dá sa to pochopiť, hoci je dosť skúsená, medzi bikinárkami bude debutovať, nakoľko v tom období, keď začínala na amatérskej scéne neexistovala bikiny kategória (je dvojnásobnou majsterkou sveta a trojnásobnou majsterkou Európy v bodyfitnes) a po prestupe medzi profesionálky už mala rozbehnutú kariéru v Pro Figure.

Natália Lenártová buda tak prvou slovenskou profesionálnou bikinárkou, ktorá sa predstaví na Pro súťaži v aktuálnom roku 2017 (mala by štartovať v kategórii Pro Bikini i v kategórii Pro Masters Bikini), nakoľko na svoju premiéru v Pro Bikini ešte len čakajú Sabína Pleváková, Saskia Cakoci a Olívia Pohanková.