Magazín
Pozvánka: Amix Patriot Cup vo Vranove n. T + zoznam pretekárov
dátum: 28.04.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
V nedeľu 30. apríla sa v Mestskom kultúrnom dome vo Vranove nad Topľou uskutoční súťaž Amix Patriot Cup 2017. Podujatie z poverenia SAFKST zorganizuje Oddiel kulturistiky a fitness EastLabs.

 

PROPOZÍCIE k súťaži TU

 

PROGRAM PODUJATIA

Prezentácia od 11:00

Začiatok súťaže od 13.00

- eliminácia kulturistika mužov

- semifinále wellness fitnes

- semifinále kulturistika mužov

- finále wellnes fitnes

- finále kulturistika mužov

- vyhlásenie výsledkov kulturistika a wellness fitnes

- oceňovania partnerov súťaže

- eliminácia, semifinále a finále men´s physique (juniori aj muži)

- vyhlásenie výsledkov men´s physique

- súťaž o absolútneho víťaza - ocenenie absolútneho víťaza

- exhibičné vystúpenie Milan ŠÁDEK

- eliminácia, semifinále a finále bikiny fitnes (juniorky aj ženy)

- vyhlásenie výsledkov bikiny fitnes

- súťaž o asbolútnu víťazku - ocenenie absolútnej víťazky

 

ZOZNAM PRIHLÁSENÝCH ŠPORTOVCOV:

Bikiny fitnes juniorky

Klaudia MIHALIČOVÁ, ŠK D.Á. Fit Klub Leles Kapoňa

Veronika FIDLEROVÁ, Mozolani Fitness Authority

Kristína HORKOVIČOVÁ, IvetFit Nitra

Martina PAVLOVIČOVÁ, IvetFit Nitra

Martina VLÁRSKA, IvetFit Nitra

Veronika TURČANOVÁ, IvetFit Nitra

Sophie FRANCLOVÁ, ŠK Slavia Bratislava

Karin KOLESÁROVÁ, Veterinary Bodybuilding Club Košice

Miriam DIŠKANOVÁ, Veterinary Bodybuilding Club Košice

Lenka ŠIMNKOVÁ, Veterinary Bodybuilding Club Košice

Valéria RONDZIKOVÁ, Hard Power team Bardejov

Vanesa SZABADOVÁ, Roland Fitness Rimavská Sobota

Diana ZUBERIOVÁ, Fitness Terasy Prievidza

Barbora LABUDOVÁ, Fortuna Trnava

Lenka GUZIOVÁ, Rock Body Michalovce

Zuzana ŠNAJDEROVÁ, Mozolani Fitness

Andrea DANÍŠKOVÁ, Beauty Gym

Tereza PETRÍČKOVÁ, Pepo Gym Považská Bystrica

Adriana HALASOVÁ, Olympic Dubnica nad Váhom

Zuzana KARDOŠOVÁ, Olympic Dubnica nad Váhom

Nikola ČERVENKOVÁ, Olympic Dubnica nad Váhom

Simona VÁCLAVÍKOVÁ, Olympic Dubnica nad Váhom

Lucia DORNIAKOVÁ, VTJ Liptovský Mikuláš

Bianka KRÁLIKOVÁ, VTJ Liptovský Mikuláš

Nikola IVANKOVÁ, KŠK mesta Stará Ľubovňa

Michaela GĽABOVÁ, KŠK mesta Stará Ľubovňa

Alica HEVEROVÁ, ŠK Slávia Bratislava

Natália LAMANCOVÁ, Samson Bardejov

Barbora BOHUNICKÁ, Fortuna Trnava

Simona BIELIKOVÁ, Fortuna Trnava

Michaela FABOVÁ, Fitness Sásová Banská Bystrica

Klaudia KURICOVÁ, Power Body Topoľčany

Aneta LACIKOVÁ, Power Body Topoľčany

Anna FALTOVÁ, Česká republika

Klaudia UCEKAJOVA, Naytilus Bodybuilding klub Cestice

Vanesa LUPTÁKOVÁ, B-Star Zvolen

Nikoleta HRICOVÁ, B-Star Zvolen

Bikiny fitnes ženy

Simona HOSTAČNÁ, STARTRAC Handlová

Dana REPPOVÁ, IvetFit Nitra

Janka MEDUNOVÁ, IvetFit Nitra

Olívia ČAMBALOVÁ, IvetFit Nitra

Veronika KUBOVÁ, Veterinary Bodybuilding Club Košice

Lea HUŠEKOVÁ, Veterinary Bodybuilding Club Košice

Viktória KIJOVSKÁ, Veterinary Bodybuilding Club Košice

Martina ONDIČOVÁ, Veterinary Bodybuilding Club Košice

Deana ŠUHAJDOVÁ, Veterinary Bodybuilding Club Košice

Virgínia TÓTHOVÁ, Veterinary Bodybuilding Club Košice

Beáta DEMBICKÁ, Lechan silový trojboj Michalovce

Nina ČILIAKOVÁ, Lechan silový trojboj Michalovce

Nikol PAVELKOVÁ, X-Fitness Bratislava

Zuzana ŠIMONČIČOVÁ, X-Fitness Bratislava

Lívia VYSOCKÁ, Natural Nutrition Bodybuilding klub Trebišov

Katarína PLETZOVÁ, Elite Bodybuilding Club Košice

Jana DUTKOVA, Beauty Gym

Magdaléna CICEKOVÁ, EnergyFit Prievidza

Mariana SYNOVCOVÁ, VTJ Liptovský Mikuláš

Martina TOMÁNKOVÁ, VTJ Liptovský Mikuláš

Dominika ROTHOVÁ, VTJ Liptovský Mikuláš

Tina DANKOVÁ, VTJ Liptovský Mikuláš

Veronika TRÚCHLIKOVÁ, Fitnesscentrum Vital Považská Bystrica

Veronika FIDLEROVÁ, Mozolani Fitness Authority

Zuzana ŠNAJDEROVÁ, Mozolani Fitness

Jana KARNIŠOVÁ, KŠK mesta Stará Ľubovňa

Viera GEDROVÁ - KRAJČOVÁ, A-Team

Daniela FRANKOVÁ, Česká republika

Zuzana HABARKOVÁ, Galaxy Poprad

Katarína HRAŇOVÁ, North Gym Previdza

Anita KUCZMAN, AllStars Šurany

Anna FALTOVÁ, Česká republika

Martina NAGYOVÁ, Bodyform Fitness Rimavská Sobota

Radka SZOMBATHOVÁ, Star Fit Nitra

Paula MELIŠKOVÁ, Eurosport Team Považská Bystrica

Men´s physique juniori

Lukáš SÝKORA, STARTRAC Handlová

Andrej TIRPÁK

Roland GAŽÚR, IvetFit Nitra

Štefan CAP, Veterinary Bodybuilding Club Košice

Štefan MACKO, Veterinary Bodybuilding Club Košice

Jakub KOVÁCS, ŠK ALL STARS Šurany

Jakub BAČA, Fortuna Trnava

Radomír ŠULEK, VTJ Technika Liptovský Mikuláš

Filip FILKORN

Radovan ĎUROVIČ, A-Team Bratislava

Tomáš DROBOT, ATU-PSC Košice

Patrik KMEŤ, ŠK Kalokagatia Liptovský Hrádok

Sebastián HOSPODÁR, Klub Pohoda Bratislava

Radovan ŠULEK, VTJ Liptovský Mikuláš

Richard FRIČ, VTJ Liptovský Mikuláš

David KOLEDA, VTJ Liptovský Mikuláš

Branislav DLHOVIČ, VTJ Liptovský Mikuláš

Marko AĽUŠIK, VTJ Liptovský Mikuláš

Andrej HARTINIK, VTJ Liptovský Mikuláš

Jozef RAJČAN, VTJ Liptovský Mikuláš

Martin REZNIČÁK, KŠK mesta Stará Ľubovňa

David Michal BULKO, KŠK mesta Stará Ľubovňa

Jakub FABIŠÍK, KŠK mesta Stará Ľubovňa

Jan BÁŤA, Česká republika

Dávid JUHÁS, BeeGym

Tibor ŠTEFANIŠIN, BeeGym

Dominik PRELOVSKÝ, Fortuna Trnava

Jakub BAČA, Fortuna Trnava

Mohamed ATAMNE, Naytilus Bodybuilding klub Cestice

Jaro BODNÁR, KŠK mesta Stará Ľubovňa (po termíne)

Men´s physique muži

Ivan HUDÁK, ŠK D.Á. Fit Klub Leles Kapoňa

Tomáš VELEBÍR, Spider Gym Giraltovce

Tomáš HRICKO, Spider Gym Giraltovce

Dominik ANTOŠ, Spider Gym Giraltovce

Róbert KOHÚT, FI.AT Bratislava

Ján ĎURIŠ, Fitness klub Iskra Hnúšťa

Tibor HELMECZI, Veterinary Bodybuilding Club Košice

Jakub BARTOŇ, ŠK Kalogatia Liptovský Mikuláš

Lukáš TLSTÝ

Ján PRIADKA, Fuel Fitness Piešťany

Peter KOŠARKO, Naytilus Bodybuilding klub Cestice

Pavol CHODELKA, VTJ Liptovský Mikuláš

Norbert ADAMEC, VTJ Liptovský Mikuláš

Patrik SPODNIAK, VTJ Liptovský Mikuláš

Martin VONS, VTJ Liptovský Mikuláš

Pavol NAMEŠPETRA, KŠK mesta Stará Ľubovňa

Peter GLADIŠ, KŠK mesta Stará Ľubovňa

Peter JASTRÁB, ŠK Slávia Bratislava

Adam TRNKA, LK Kulturistika & Fitness Banská Bystrica

Lukáš KRÁSA, Česká republika

Petr NOVOTNÝ, Česká republika

Maroš CZERUS, Galaxy Poprad

Přemysl CHALOUPKA, Česka republika (po termíne)

Tomáš PECNÍK, Fitness Sásová (po termíne)

Peter SALAK, KŠK mesta Stará Ľubovňa (po termíne)

Tomáš KADLUBIAK, Fuell Fitness Piešťany (po termíne)

Branislav DEÁK (po termíne)

Kulturistika muži

Tomáš HEGLI, STARTRAC Handlová

Matúš TÓTH, Veterinary Bodybuilding Club Košice

Milan MAJERNÍK, Veterinary Bodybuilding Club Košice

Marko KRAJNÍK, Veterinary Bodybuilding Club Košice

Matúš STEBILA, Veterinary Bodybuilding Club Košice

Erik PUTERA, Kalokagatia Liptovský Hrádok

Jozef BORČÍK, Natural Nutrition Bodybuilding klub Trebišov

Jakub DEBNÁR, ŠK ŠUPO Žarnovica

Adam SENTINEK, ŠK ŠUPO Žarnovica

Denis LONGA, Šaštín

Mário JANOVEC, Pepo Gym Považská Bystrica

Milan MAJERNÍK, Veterinary Bodybuilding Club Košice

Andrej BRUNČIAK, VTJ Liptovský Mikuláš

Martin HUĎAN, VTJ Liptovský Mikuláš

Marek LEDER, KŠK mesta Stará Ľubovňa

Richard POMIETLO, KŠK mesta Stará Ľubovňa

Martin FABIAN, 7Days Fitness Košice

Dávid PACKO, Panda Humenné

Marek RADOŠOVSKÝ, Fortuna Trnava

Ján LANČARIČ, Fortuna Trnava

Oliver SPIŠÁK, Fortuna Trnava

Richard CIENKY, Galaxy Poprad

Richard ANDREJOVSKÝ, Naytilus Bodybuilding klub Cestice

Erik MALATÍN, VTJ Liptovský Mikuláš

Mário KOZÍK, Eurosport Team Považská Bystrica

Dioníz SÁSI, PSC-ATU Košice (po termíne)

Marek JANIDŽAR, Ronnie Gym Žilina (po termíne)

Martin VARGA, Fitness Sásová Banská Bystrica (po termíne)

Wellnes ženy

Hana REHORČÍKOVÁ, ALL STARS Šurany

Petra SIVÁ, Bodyline fitness centrum Topoľčany

Simona ZÁMOČNÍKOVÁ, VTJ Liptovský Mikuláš

Jana KOVAĽOVÁ, KŠK mesta Stará Ľubovňa

Anna SLAVÍČKOVÁ, Česká republika

Štěpánka WEISOVÁ, Česká republika

-r-