Magazín
Pozvánka: Majstrovstvá SR juniorov v St. Ľubovni + zoznam pretekárov
dátum: 25.04.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
V sobotu 29. apríla sa v Kultúrnom dome v Starej Ľubovni uskutočnia Majstrovstvá Slovenska 2017 juniorov v kulturistike, klasickej kulturistike, mens physique, fitnes a junioriek vo fitnes, bodyfitnes a bikiny fitness. Podujatie z poverenia VV SAFKST zorganizuje KŠK mesta Stará Ľubovňa.

PROPOZÍCIE k súťaži TU

Časový rozpis:

10:30 - 12:00 prezentácia súťažiacich

12:00 - 13:00 porada rozhodcov

13:00 - 16:00 kategórie juniorov + vyhodnotenie

16:00 - 16.20 vyrocie klubu - 30 rokov existencie

16:20 - 19:00 kategórie junioriek + vyhodnotenie

Súťažné kategórie:

Kulturistika juniori do 70 kg, do 70 kg a nad 80 kg

Klasická kulturistika juniori do 175 cm a nad 175 cm

Mens physique juniori do 174 cm, do 178 cm a nad 178 cm

Fitnes juniori open

Fitnes juniorky do 163 cm a nad 163 cm

Bodyfitnes juniorky open

Bikiny fitnes juniorky do 160 cm, do 166 cm a nad 166 cm

 

ZOZNAM PRIHLÁSENÝCH PRETEKÁROV a PRETEKÁROK:

JUNIORI

KULTURISTIKA DO 70 KG

Matej KOKY,  KŠK mesta Stará Ľubovňa

Jaroslav BODNÁR, KŠK mesta Stará Ľubovňa

Vladimír ILAŠ, 4element GYM

Roman SLAMČÍK, Body Junior Club Revúca

Dominík DOMÉNY, Dominik Domény Veľká Mača

Martin REZNIČÁK,  KŠK mesta Stará Ľubovňa

Ján BODORÍK, FC Dynamic Dolný Kubín

Erik PUTERA, Kalokagatia Liptovský Mikuláš

Andrej BRUNČIAK, VTJ Technika Liptovský Mikuláš

Ivan KOMANICKÝ, Sokol Vinohrady Bratislava

KULTURISTIKA DO 80 KG

Kornel KOĽVEK, Naytilus Bodybulding klub, Cestice

René NAGY, Fortuna Trnava

Tomáš MACEK, VTJ Technika Liptovský Mikuláš

Martin HUĎAN, VTJ Technika Liptovský Mikuláš

Denis REGEC, Top Sport Gym klub

Adam SENTINEK, ŠK ŠUPO Žarnovica

Lukáš VECHTER, VTJ Technika Liptovský Mikuláš

KULTURISTIKA NAD 80 KG

Mário JANOVEC, Popo Gym Považská Bystrica

Marek JANIDŽAR, Ronniegym Žilina

Dalibor LYSIČAN, FITNES KLUB ISKRA HNÚŠŤA

Jakub DEBNÁR, ŠK ŠUPO Žarnovica

David CAP, Veterinari Bodybulding Club Košice

Dávid PACKO, FC Panda Humenné

Marek KUCEK, Fitmax Námestovo

Ján LANČARIČ, Fortuna Trnava

Oliver SPIŠÁK, Fortuna Trnava

Marek JANIDŽAR, Ronniegym Žilina

Lukáš UHLIK, Power Body Topolčany

Dominik KURIC, Power Body Topolčany

KLASICKÁ KULTURISTIKA DO 175 CM

Tomáš HEGLI, STARC Handlová

Marko KRAJNÍK, Veterinary Bodybulding Club Košice

Juraj GAJER, VTJ Technika Liptovský Mikuláš

Pavol ZRNIK, VTJ Technika Liptovský Mikuláš

Patrik KUBÁČEK, Naytilus Bodybulding klub, Cestice

KLASICKÁ KULTURISTIKA NAD 175 CM

Jakub SKLENČÁR, ŠK.D.A. Fit Klub Leles Kapoňa

Martin SAGAN, Martin Sagan

Tibor KARADY, PEPO Gym Považská Bystrica

Milan MAJERNÍK, Veterinary Bodybulding Club Košice

Matúš STEBILA, Veterinary Bodybulding Club Košice

Denis REGEC, Top Sport Gym Nitra

Jakub VÁLEK, VTJ Technika Liptovský Mikuláš

Jakub SKLENČÁR, ŠK D.A. Fit Klub Leles Kapoňa

MENS PHYSIQUE DO 174 CM

Lukáš SÝKORA, STARTRAC Handlová

Andrej TIRPÁK, Andrej Tirpák, Veľká Ida

Roland GAŽÚR, Ivetfit Nitra

Patrik KMEŤ, ŠK Kalokagatia Liptovský Hrádok

Dávid JUHÁS, ŠK Bee Gym

MENS PHYSIQUE DO 178 CM

Jakub FABIŠÍK, KŠK mesta Stará Ľubovňa

Radovan ĎUROVIČ, A-team Bratislava

Sebastián HOSPODÁR, Klub Pohoda Bratislava

Richard FRIČ, VTJ Technika Liptovský Mikuláš

Branislav DLHOVIČ, VTJ Technika Liptovský Mikuláš

Peter JANKOLA, ŠK Slávia Bratislava

Mohamed ATAMNE, Naytilus Bodybulding klub, Cestice

Dávid PUHOVICH, Klasik Fitnes Bratislava

MENS PHYSIQUE NAD 178 CM 

Filip FILKORN, Extrifit

Jakub KOVACS, ŠK All Star Šurany

Marek DRVÁR, KK Star Poprad

Dominik PRELOVSKY, Fortuna Trnava

Lukáš ZAKUCIA, Kremnica kulturistický oddiel

Jakub BAČA, Fortuna Trnava

Tomáš DROBOT, ATU-PSC Košice

Macko ŠTEFAN, Veterinary Bodybulding Club Košice

Matej MAÚŠ, Veterinary Bodybulding Club Košice

Štefan CAP, Veterinary Bodybulding Club Košice

Lukáš SLOVÁK, ŠK Kalokagatia Liptovský Hrádok

Martin BARTKO, VTJ Technika Liptovský Mikuláš

Jozef RAJČAN, VTJ Technika Liptovský Mikuláš

Andrej HARTINIK, VTJ Technika Liptovský Mikuláš

Marko AĽJUŠIK, VTJ Technika Liptovský Mikuláš

Radovan ŠULEK, VTJ Technika Liptovský Mikuláš

David KOLEDA, VTJ Technika Liptovský Mikuláš

František BAJZA,VTJ Technika Liptovský Mikuláš

Dominik PRELOVSKÝ, Fortuna Trnava

Jakub BAČA, Fortuna Trnava

Tibor ŠTEFANIŠIN, ŠK Bee Gym

Jakub ADAMCSEK, A-Team Bratislava

Samuel ČERNÁK, Klasik Fitnes Bratislava

FITNESS OPEN 

David Michal BULKO, KŠK mesta Stará Ľubovňa

Štefan ANDRÁŠ, KŠK mesta Stará Ľubovňa

Ľubomír KÚTNIK, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen

 

JUNIORKY

FITNES DO 163 CM

Karin SUCHOMELOVÁ, AGaF Žilina

Vanesa LUPTÁKOVÁ, B-STAR Zvolen

Anna HEPNEROVÁ, ŠK Fitness Free Prievidza

Simona CHMELAŘOVÁ, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen

FITNES NAD 163 CM

Diana WILDOVÁ, AGaF Žilina

Lucia ZAVADZANOVÁ, AGaF Žilina

Michaela KŇAZEOVÁ, ŠK Fitness Free Prievidza

BODYFITNESS OPEN

Viktória USZÁKOVÁ, All Stars Šurany

Linda SIČÁKOVÁ, TJ DRUŽBA Piešťany

Silvia FIALKOVÁ, KŠK mesta Stará Ľubovňa

Viktória HORVÁTH, Fuel Fitness Piešťany

Nikoleta HRICOVÁ, B-STAR Zvolen

Ivana ŠPITALOVÁ, A Team Bratislava

Andrea JOSZAYOVÁ, Veterinary Bodybulding Club Košice

Cyntia ADAMCOVÁ, VTJ Technika Liptovský Mikuláš

Monika DUBNÁ, VTJ Technika Liptovský Mikuláš

Viera BOŽIKOVÁ, Fortuna Trnava

 Terézia STRAKOVÁ, Naytilus Bodybulding klub, Cestice 

BIKINY FITNESS DO 160 CM

Veronika FIDLEROVÁ, Mozolani The Fitness Autority

Veronika TURČANOVÁ, Ivetfit Nitra

Bianka KUPCOVÁ, Fitnes klub Iskra Hnúšťa

Valéria RONDZIKOVÁ, Rd power team Bardejov

Sofia KOŘINKOVÁ, Veterinary Bodybulding Club Košice

Terézia PETRIČKOVÁ, Popo Gym Považská Bystrica

Barbora VOSÁTKOVÁ, Cvičisko Bratislava

Alica HEVEROVÁ, ŠK Slávia Bratislava

Ina SUHOVOLSKAYA,Fortuna Trnava

Klaudia UCEKOVÁ, Naytilus Bodybulding klub, Cestice 

BIKINY FITNESS DO 166 CM

Michaela GĽABOVÁ, KŠK mesta Stará Ľubovňa

Kristína HORKOVIČOVÁ, Ivetfit Nitra

Martina PAVLOVIČOVÁ, Ivetfit Nitra

Nikola ZEMANOVIČOVÁ, Ivetfit Nitra

 Martina VLÁRSKA, Ivetfit Nitra

Barbora LABUDOVÁ, Fortuna Trnava

Karin KOLESÁROVÁ, Verináry BBC Košice

Vanesa LUPTÁKOVÁ, B-STAR Zvolen

Miriam DIŠKANOVÁ, Veterinari Bodybulding Club Košice

Lucia DORNIAKOVÁ, VTJ Technika Liptovský Mikuláš

Silvia BUDOVIČOVÁ, VTJ Technika Liptovský Mikuláš

Bianka KRÁLIKOVÁ, VTJ Technika Liptovský Mikuláš

Barbora BOHUNICKÁ, Fortuna Trnava

Simona BIELIKOVÁ, Fortuna Trnava

Aneta LACIKOVÁ, Wer Body Topoľčany

BIKINY FITNESS NAD 166 CM

Nikola IVANKOVÁ, KŠK mesta Stará Ľubovňa

Sophie FRANCLOVÁ, ŠK SLÁVIA BRATISLAVA

Klaudia MIHALIČOVÁ, ŠK.D.A. Fit Klub Leles Kapoňa

Vanesa SZABADOVÁ, ROLAND FITNESS, Rimavská Sobota

Klaudia RUSNÁKOVÁ, KŠK mesta Stará Ľubovňa

Klaudia MEDŽOVÁ, ROLAND FITNESS, Rimavská Sobota

Lenka GUZIOVÁ, Rock Body s.r.o. Michalovce

Diana ZUBERIOVÁ, Fitness Terasy Prievidza

Zuzana ŠNAJDEROVÁ, Mozolani the fitnes Autority

Lenka ŠIMKOVÁ, Veterinary Bodybulding Club Košice

Katarína FITSCHOVÁ, Veterinary Bodybulding Club Košice

Karin KOLESÁROVÁ, Veterinary Bodybulding Club Košice

Natália LAMANCOVÁ, Samson Bardejov

Klaudia KURICOVÁ, Power Body Topoľčany

Autor: Ľubomír Chochula