Magazín
Bikiny fitneska Jana Milo otvára 1. 3. salón zdravia a krásy MILO JANE
dátum: 27.02.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Žilinčanka Jana Milo dosiahla na súťažnom pódiu v bikiny fitness už nejeden úspech, v tvrdej konkurencii medzi bikinárkami sa dokázala presadiť na slovenských i zahraničných súťažiach a teraz má popri svojom športe ambície uspieť aj v biznise. Otvorenie jej nového salónu zdravia a krásy MILO JANE sa uskutoční v stredu 1. marca v Žiline a bude to v deň jej narodenín.

 

„Nikdy som sa nezameriavala len na jednu sféru. Keď som v minulosti pracovala ako recepčná vo fitku alebo ako osobná trénerka, chodila som robiť aj do kaderníctva (som vyučená kaderníčka), kde som sa zaujímala o krásu zvonku. Tieto veci som odjakživa chcela prepojiť, ostatné štyri roky to bolo mojím snom a teraz si to plním. Vo fitness a zdraví som sa naozaj našla. Krása ku tomu všetkému patrí, vytvára to jeden celok, ktorý som chcela zakomponovať do svojho života. Celý salón je odrazom mňa, preto aj ten názov Milo Jane.“

Salón Milo Jane bude ponúkať tieto služby:

Zdravie:

- detoxikačné programy

- formovanie postavy

- profesionálne poradenstvo

- tréningový a stravovací program

- Body Mission (program na chudnutie)

Krása:

- kaderníctvo

- kozmetika

- manikúra

- pedikúra

- telový samoopaľovací nástrek

Vysoké ciele

Nový salón zdravia a krásy Milo Jane sa nachádza v centre Žiliny (Ul. Štúrova 14), je to hneď vedľa Auparku, v ktorom sa dá dobre zaparkovať. Vo svojom salóne chce na rozdiel od iných salónov a centier poskytnúť klientom komplex služieb pod jednou strechou. Od konkurencie sa bude odlišovať aj tým, že ide o úspešnú športovkyňu, ktorej ľudia môžu dôverovať. „Mám vysoké ciele, salón zdravia a krásy Milo Jane je len začiatok. V budúcnosti by som chcela mať svoju značku oblečenia (extravagantná móda) a preraziť aj do sveta. Začala som na tom pracovať vlani, nejaké návrhy mám v hlave i na papieri, ale toto zatiaľ počká, aktuálne má prioritu salón.“

Salón zdravia a krásy Milo Jane už len čaká na spustenie prevádzky, jeho otvorenie v stredu 1. marca má byť vo veľkom štýle a bude spojený s narodeninovou oslavou hostiteľa. Hosťami večera budú populárni herci Róbert Jakab a Lukáš Latinák. „S nimi dvomi je veľká zábava, spoznali sme sa pred dvomi rokmi na moje narodeniny. Som rada, že prijali pozvanie," podotkla Jana Milo.

Súťažné plány

Jana Milo musela pre pracovnú vyťaženosť svoje športové plány na jar 2017 meniť. Kedy ju znovu uvidíme na súťažnom pódiu v kategórii bikiny fitness? „Cvičím skoro každý deň doma, ale nie sú to hardcore tréningy, na ktoré som zvyknutá, k čomu by som sa rada vrátila. Naposledy som na pretekoch štartovala v máji 2016. Prvý polrok mi súťaženie nechýbalo, potrebovala som sa dať zdravotne i inak dokopy, lebo moja ostatná príprava bola dosť dlhá a dvoj až trojfázové tréningy dali telu poriadne zabrať, bola som tým tak presýtená, že niekedy som činku ani nemohla vidieť. Ale nechcem sa svojho športu vzdať, znovu mám chuť pracovať na sebe a zlepšovať sa. Toto je môj zmysel života, toto ma napĺňa a nemienim to meniť. Čo sa týka stravy, teraz ešte nemusím byť v diéte, ale viem, čo ma čaká a urobím všetko pre to, aby som na jeseň 2017 bola v životnej forme. Chcem sa čo najlepšie pripraviť, nominovať sa na Majstrovstvá sveta 2017 vo Francúzsku a zabojovať tam o medailový výsledok a PRO kartu."

Autor: Ľubomír Chochula