Magazín
Bude Andrej Mozoláni súťažiť aj v sezóne 2017?
dátum: 09.02.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Andrej Mozoláni a jeho štart v sezóne 2017? Odpoveď na túto otázku sa teraz ešte nedozviete, na to si treba zopár dní počkať, ale od 1. januára 2017 opäť začal s intenzívnym tréningom.

Ako hovorí Andrej Mozoláni, znovu berie vážne cvičenie, zmenil aj stravu, ale či bude pokračovať v súťažení, či nastúpi na stage a ak áno, tak kedy, to je otvorená záležitosť. Všetko bude záležať na tom, ako sa bude cítiť a či bude mať chuť v tom pokračovať. Momentálne všetky kroky smerujú k tomu, aby znovu posunul intenzitu tréningu k vyššiemu levelu, ale ako to celé dopadne, to sa uvidí, nechajte sa prekvapiť.

Profesionálny kulturista kategórie do 212 libier a účastník Mr. Olympia 2016 Andrej Mozoláni absolvoval pred pár dňami vo svojom fitku Mozolani Fitness v Žiline spoločný tréning s Rolandom Brosmanom (pretekár kategórie kulturistika masters a asistent reprezentačného trénera Slovenska pre mužov a juniorov). Zábery z tohto tréningu uvidíte nabudúce, teraz si pozrite video Andrej Mozolani IFBB PRO - Season 2017 Part 1.

Autor: Ľubomír Chochula

Zobraziť galériu (22)