Magazín
SAKFST vypisuje výberové konanie na pozície štátnych trénerov
dátum: 25.01.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Aktuálne pôsobia vo funkciách štátneho reprezentačného trénera mužov a juniorov v kulturistike Jozef Píry (asistent Roland Brosman) a štátneho reprezentačného trénera žien a junioriek vo fitnes Pavol Korpáš (asistentka Barbara Machalová), ktorých do týchto pozícií potvrdil Výkonný výbor SAKFST začiatkom roka 2017. Ale na tieto posty sa uskutoční výberové konanie!

 

Ako je uvedené na stránke www.sakst.sk, Výkonný výbor SAKFST teraz vyhlasuje výberové konanie na pozície:

- štátny tréner mužov a juniorov v kulturistike

- asistent štátneho trénera mužov a juniorov v kulturistike

- štátny tréner žien a junioriek vo fitnes

- asistent štátneho trénera žien a junioriek vo fitnes

- asistent štátneho trénera pre silový trojboj a tlak na lavičke

Prihlášky so životopisom môžu uchádzači zasielať na adresu: sakst.office@gmail.com najneskôr do 31. 3. 2017 a výsledky výberového konania budú zverejnené najneskôr do 30. 6. 2017.

Prezident SAKFST Boris Mlsna pre portál mozolani.com vysvetlil, prečo nedošlo k výberovému konaniu skôr. „Nové vedenie asociácie začalo po voľbách pracovať až v decembri 2016 a keďže sme nechceli ohroziť prípravu reprezentantov na Majstrovstvá Európy 2017 v kategóriách muži, ženy, juniori, juniorky, masters a na Majstrovstvá sveta 2017 vo fitnes detí, v časovej tiesni boli menovaní aktuálni štátni tréneri a ich asistenti, ale výberové konanie sa uskutoční podľa toho, ako to má byť. Potom zasadne výberová komisia a tá rozhodne.“

Autor: Ľubomír Chochula