Magazín
My vám pomôžeme a poradíme, vieme, ako na to!
dátum: 10.01.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Chcete úspešne bojovať s nadbytočnými kilami a tukmi? Chcete schudnúť, vypracovať si postavu, zlepšiť si kondíciu a byť zdravší? Ak áno, potom ste na správnej adrese! My vám pomôžeme a poradíme, s nami to dokážete, vieme, ako na to!

 

DARČEK – stiahni si VIP vstup a budeš cvičiť zadarmo!

 

Častou príčinou neúspešného chudnutia je nesprávny životný štýl, slabá motivácia a nedostatočná pevná vôľa, ako aj povrchná informovanosť. Treba si uvedomiť, že mnohoročné priberanie sa nedá odstrániť krátkodobou diétou. Aby bol proces chudnutia efektívny a neuškodil vám, musí byť postupný, primeraný a kontrolovaný. Je potrebné stanoviť si reálne ciele, zvoliť vhodný jedálny režim, pripraviť správny cvičebný plán a upraviť životný štýl. Špeciálne programy, resp. redukčno-formovacie kurzy Easy Body (pre ženy) a Best body (pre mužov) ušité na mieru vám pomôžu nielen stratiť prebytočné kilogramy, ale aj získať lepšiu kondíciu a vyformovať si postavu. Na základe úvodnej diagnostiky (zisťuje sa, aké stravovacie návyky ste mali doteraz, taktiež základné vstupné miery ako hmotnosť, výška, % tuku, obvody...) vám osobný tréner vypracuje jedálny lístok a individuálny cvičebný plán. Špeciálne zostavené cvičenie na celé telo sa uskutočňuje pod dohľadom osobného trénera a je určené pre mužov i ženy bez ohľadu na vek, výkonnosť a hmotnosť. Jeden tréning pod odborným dohľadom trvá 60 minút vrátane rozcvičenia a strečingu, pričom osobný tréner vám upraví cvičenie podľa vašej aktuálnej výkonnosti a zdravotného stavu.

Mínus 33,6 kg za 10 týždňov

Spolupracovať s odborníkom sa oplatí. Vďaka správnemu koučingu a prístupu trénera k vám, vďaka vašej pevnej vôli, odhodlaniu a disciplíne zaznamenáte väčší progres a posuniete si hranicu svojich možností. Pozitívnych príkladov je veľa, obrovské uznanie si určite zaslúži Peter Herák, vlaňajší absolútny víťaz 10. ročníka celoslovenskej súťaže v chudnutí Mozolani Fit Body, ktorý na začiatku februára 2016 bol ťažkotonážnik s hmotnosťou 138 kg, ale v apríli 2016 po 70 dňoch už vážil 104,4 kg. Pod vedením osobného trénera Norberta Zajaca dokázal v Mozolani Fitness na prvý pohľad nemožné, schudnúť za 10 týždňov 33,6 kg. „V minulosti som športoval, do svojich 18-tich rokov som hrával hokej za Trenčín, takže viem, o čom je šport. Žiaľ, zlou a nepravidelnou stravou, ako aj nedostatkom pohybu som nabral veľa kilogramov, čo som viac už nemohol akceptovať. Preto som si povedal dosť a začal som na sebe pracovať. Proces chudnutia nebol jednoduchý, ale ani v tých najťažších chvíľach som sa nevzdal, vtedy sa zapol vo mne bojovník a išiel som hlava-nehlava za svojím cieľom. Najhorší bol začiatok, naštartovať sa, ale zvládol som to aj za pomoci trénera, bez ktorého by to bolo oveľa ťažšie.“ Zdravý životný štýl, to je beh na dlhú trať, nestačí iba desať týždňov trénovať a zdravo sa stravovať... „Súhlasím! Som spokojný s tým, čo som dokázal, ale nemienim prestať, naďalej chcem na sebe pracovať, aby som sa už nikdy nedostal do takej nadváhy, akú som mal,“ dodal Peter Herák.

BEST BODY

EASY BODY

Redukčno-formovacie kurzy fungujú!

Posilňovací tréning + aeróbna aktivita (kardio) v súčinnosti s vhodne zvoleným jedálničkom je účinný spôsob formovania postavy. Treba však mať správne vedomosti, nevyhnutné k dosiahnutiu vytýčených cieľov. Urobíte sami sebe medvediu službu, ak sa nezbavíte praktických chýb, ktoré sa prejavujú zlou technikou cvičenia, používaním nevhodných cvikov a v neposlednom rade aj nesprávne zostaveným tréningovým plánom či jedálnym lístkom. Nestrácajte čas zbytočným experimentovaním a nechajte si poradiť. Oslovte takých odborníkov, ktorí sa špecializujú na trénerskú a poradenskú činnosť a sú vám ochotní pomôcť pri vykročení za krajšou postavou, lepším zdravím a životnou pohodou. Ak nie ste spokojní so svojou postavou alebo si jednoducho chcete zlepšiť kondíciu, potom aj vy vyskúšajte cenovo dostupné redukčno-formovacie kurzy – ženský špeciálny program Easy Body (diagnostika s konzultáciou, jedálny lístok, tréningový plán, 8 hodín s osobným trénerom, 8x vlastný vstup na kardio do Mozolani Fitness) a mužský špeciálny program Best Body (diagnostika s konzultáciou, jedálny lístok, tréningový plán, 10 hodín s osobným trénerom, mesačná permanentka do Mozolani Fitness). Ďalšie informácie o možnostiach využitia týchto kurzov získate na www.mozolani.com alebo prostredníctvom infolinky 0911 511 880 či osobne na recepcii Mozolani Fitness ZOC Max Žilina.

Autor: Ľubomír Chochula