Magazín
MS juniorov a masters: Pleváková absolútnou víťazkou v bikiny fitness
dátum: 11.12.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Sabína Pleváková sa včera stala absolútnou víťazkou IFBB Majstrovstiev sveta juniorov a masters v Santo Domingo (Dominikánska republika), keď najskôr zvíťazila v kategórii bikiny fitness do 160 cm a potom triumfovala aj v absolutke medzi bikinárkami. V kategórii bikiny fitness juniorky do 166 cm získala zlato Timea Trajteľová. Blahoželáme!

 

PLEVÁKOVÁ ZLATO V BIKINY FITNESS JUNIORKY DO 160 CM A ABSOLÚTNY TITUL, KANUŠČÁKOVÁ 4. MIESTO, KLEINOVÁ 8. MIESTO

Sabína Pleváková po pretekoch napísala: „Drahí priatelia, fanúšikovia, rodina, Extrifit.cz THE BIKINI BOX , získala som zlato vo svojej kategórii a aj absolútny titul juniorskej majsterky sveta. Všetkým ďakujem za podporu a neskutočne sa teším, že takýmto spôsobom som zavŕšila amatérsku ligu. Mám nasmerované do PRO. Konečne, príde nová výzva, bude to nová motivácia, nové skúsenosti. Ešte raz jedno veľké ĎAKUJEM!“

 

TRAJTEĽOVÁ ZLATO V BIKINY FITNESS JUNIORKY DO 166 CM

Timea Trajteľová po súťaži napísala: „Priatelia, mám doma šieste, najdôležitejšie a posledné zlato v tejto sezóne z juniorských majstrovstiev sveta!!! Nie je tá soška nádherná? Hymna ma opäť rozplakala. Ďakujem zo srdca všetkým za podporu počas tejto dlhej a náročnej sezóny. Ani nemôžem napísať, že som si splnila všetky sny, pretože som si o toľkých víťazstvách nedovolila ani snívať.

 

BOŽÍKOVÁ 6. MIESTO V BOFYFITNESS OPEN

Autor: Ľubomír Chochula

Foto: Eastlabs