Magazín
Veľká cena Dubnice sa uskutoční už túto sobotu, zoznam pretekárov
dátum: 22.11.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Už túto sobotu 26. 11. sa v Dome kultúry v Dubnici n. V. uskutoční Veľká cena Dubnice (22. ročník), ktorá bude nominačnou súťažou na Majstrovstvá sveta juniorov a masters 2016 v Dominikánskej republike. Budú to pohárové preteky juniorov (kulturistika, klasická kulturistika, men's physique), junioriek (fitness, bodyfitness, bikiny fitness), masters (kulturistika mužov) + súťaž pre neregistrovaných pretekárov v kulturistike mužov a bikiny fitness žien.

PROPOZÍCIE

Podujatie z poverenia VV SAKFST organizuje Olympic FC Dubnica nad Váhom. „Na súťaž sa celkovo prihlásilo 110 pretekárov. Diváci sa majú na čo tešiť, dúfam, že bude plný dom a vstupenky si budú môcť kúpiť v sobotu 26. 11. na mieste,“ poznamenal pre portál www.mozolani.com riaditeľ VC Dubnice Dušan Matušík.

Na pódiu tak uvidíme napríklad aj čerstvú majsterku sveta vo fitness žien nad 163 cm Evu Bánikovú a dve čerstvé vicemajsterky sveta v bikiny fitness žien Sabínu Plevákovú (do 160 cm) a Timeu Trajteľovú (do 166 cm).

Zoznam prihlásených pretekárov na Veľkú cenu Dubnice do nedele 20. 11.:

Klasická kulturistika juniori (11 pretekárov)

Michal Zaukolec

Martin Sagan

Lukáš Podoben

Ján Levák

Richard Maruna

Patrik Petrgalovič

Tomáš Marton

David Majancik

Martin Žiljak

Radoslav Šebesta

David Majanesik

 

Kulturistika do 80 kg juniori (5 pretekári)

Tomáš Kuchta

Kevin Horváth

René Nagy

David Majancskí

Marek Pribul

 

Kulturistika nad 80 kg juniori (6 pretekári)

Martin Švidraň

Marek Varga

Pavol Kunert

Rastislav Barna

Dominik Balga

Erik Štepanik

 

Fitness juniorky (6 pretekárok)

Alexandra Kovalská

Kristína Juricová

Michaela Pavleová

Viktória Veselá

Alexandra Dražkovcová

Eva Bániková (striebro na JME 2016, zlato na MS 2016 žien)

 

Bodyfitness juniorky (6 pretekárok)

Viktória Uzsáková

Cyntia Adamcová

Michaela Penziviaterová

Viera Božíková

Iveta Kubeková

Nikoletta Hricová

 

Bikiny fitness A + B juniorky (31 pretekárok)

Nikola Scherberová

Klaudia Medžová

Veronika Jarošová

Lucia Dorniaková

Karolína Kovalčíková

Lujza Šimurdová

Simona Bieliková

Yana Skhovolskya

Alica Nemcová

Nikola Zemanovičová

Martina Pavlovičová

Sabína Pleváková (absolútny titul na JME 2016, zlato na ME 2016 žien, striebro na MS 2016 žien)

Adriana Halasová

Linda Kučerová

Michaela Kanuščáková (striebro na JME 2016, 6. miesto na MS 2016 žien)

Nikola Ivanková

Vanesa Venglovičová

Laura Bialyová

Jana Kleinová (8. miesto na MS 2016 žien)

Sofia Kořinková

Lenka Pancváková

Timea Trajteľová (absolútny titul na JMS 2015, zlato na JME 2016, striebro na MS 2016 žien)

Alica Heverová

Simona Verešpejová

Sophie Franclová

Silvia Budovičová

Kristína Sedláková

Marcela Graňáková

Monika Geclerová

Nikola Klimová

Monika Šteflovičová

 

Men's physique juniori (19 pretekárov)

Dušan Sopoliga

Kristian Košut

Marko Aľušík

Martin Bartko

Filip Karšay

David Koleda

Rado Šulek

Jakub Tisoň

Maroš Demitrovič

Martin Greguš

Patrik Švančava

Matúš Satin

Mego

Andrej Kotras

Radovan Ďurovič

Jakub Fabišík

Denis Hruška

Andrej Beliš

Kevin Stoklas

 

Kulturistika masters (4 pretekári)

Roland Brosman

Erik Kratochvíl

Emil Kopšík

Peter Antal

 

Neregistrované v bikiny fitness (4 pretekárky)

Zuzana Šnajderová

Victória Poczová

Gabriela Holmová

Ivana Mešková

 

Neregistrovaní v kulturistike (2 pretekári)

Jaroslav Jaško

Csaba Taliga

Autor: Ľubomír Chochula