Magazín
Sviatok športu, Športfestival a Večer hviezd, 17. 12. v Trenčíne
dátum: 16.11.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Sviatok športu, festival neolympijských športov Športfestival sa uskutoční už o mesiac. Konkrétne v sobotu 17. decembra opäť na výstavisku Expo center v Trenčíne. Vyvrcholením športového programu bude už tradičný Večer hviezd.

Slovenská asociácia silných mužov so Slovenskou asociáciou kulturistiky, fitness a silového trojboja v spolupráci s konfederáciou športových zväzov i v tomto roku pripravujú skvelé, jedinečné a jediné podujatie svojho druhu na Slovensku. Známy festival neolympijských športov, Športfestival otvorí brány výstaviska Expo center v Trenčíne už 17. decembra od desiatej hodiny ráno. Podujatie sa organizuje s podporou Trenčianskeho samosprávneho kraja a pod záštitou predsedu TSK, Jaroslava Bašku!

Tak ako po minulé roky tvoria hlavnú kostru športového programu bikiny fitness, physique mužov, fitness detí, vianočná cena v silovom trojboji, tlak na lavici a tlak na lavici telesne postihnutých športovcov. Hlavným lákadlom je šport silných mužov či žien.

Najsilnejšie ženy Strednej Európy sa predstavia v stredoeurópskom šampionáte, novinkou bude Česko – Slovenský pohár silných mužov váhovej kategórie do 90 kilogramov. Druhý rok po sebe sa môžeme tešiť na perfektne zorganizované preteky v taekwonde, nebude chýbať ani thajský box!

Formou ukážok, do ktorých sa môže zapojiť aj divácka verejnosť, pripravia svoje prezentačné stánky lukostrelci, horolezci, pretláčanie rukou, workout, skupinové cvičenie zumba, čínske wu-shu, šípky, kolky, historická streľba, motocyklová federácia, florbal, kartová hra bridž, vodné lyžovanie či akrobatický rock n roll.

Okrem športových stánkov a ukážok bude prevažne v pavilóne šesť množstvo stánkov s doplnkami výživy, športovým oblečením a samozrejmosťou sú i ochutnávky spojené s prezentáciou produktov. V pavilóne na poschodí bude aj stánok firmy Mary Kay, kde sa okrem súťažiacich môžu nechať nalíčiť od profesionálok aj návštevníčky festivalu.

Súčasťou športového dňa bude množstvo známych hostí zo športovej brandže, predovšetkým kulturisti, fitnessky či bikiny fitnessky, tešiť sa môžete i na divácke súťaže či rôzne iné aktivity pre návštevníkov.

Príďte si aj vy vychutnať športový zážitok už na šiestom ročníku festivalu neolympijských športov – Športfestivale. V Trenčíne na výstavisku Expo center od desiatej hodiny ráno sa na vás teší množstvo športovcov, ktorí sa vám predvedú vo vynikajúcich športových výkonoch!

ŠPORTFESTIVAL 2016 - tu nemožeš chýbať!

Vyvrcholením športového programu, ktorý bude prebiehať postupne v časovom harmonograme od 10:00 do 17:00 h bude tradičný, Trenčanom dobre známy, Večer hviezd. Toho roku pôjde už o štrnásty ročník galaprogramu, na ktorom si prevezmú svoje ocenenia známe osobnosti a i športovci. Vyhodnotený bude umelec za celoživotný prínos v kultúre, športe a vede. Určí sa desiatka tých najúspešnejších športovcov v neolympijských športoch a novinkou bude aj trojica najpspešnejších juniorov v neolympijských športoch! Sprevádzať galavečerom bude Matej "SAJFA" Cifra a spievať bude Dara Rolins! Bohatý program bude obohatený exhibičným vystúpením Tomáša Tabačiara, mladých fitnessiek a množstvo iných atraktívnych hostí! Večer hviezd 2016 bude taktiež 17. decembra na výstavisku Expo center v Trenčíne od 19-tej hodiny!

Viac informácii na facebookuwww.slovakstrongman.sk či www.sportfestival.sk. Ak máte akékoľvek otázky kontaktujte na +421944 220 311 alebo sekretar@slovakstrongman.sk.

Autor: Pavol Guga, generálny manažér SASIM