Magazín
MS 2016 Bialystok: 1. miesto Lucia Košecká (bodyfitness nad 168)
dátum: 12.11.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Slovenská reprezentantka Lucia Košecká dnes na IFBB Majstrovstvách sveta 2016 v poľskom Bialystoku získala zlatú medailu v bodyfitness nad 168 cm.

Pred pretekmi Lucia Košecká napísala: "Ťažko sa mi hľadajú slová... Zmätok v hlave, chaos a veľké obavy... Môj prvý svetový šampionát... Pocit obrovskej zodpovednosti, takže strach je asi na mieste... V každom prípade som vďačná, že tu môžem vôbec byť a postaviť sa na ten stage s tými najlepšími pretekárkami z celého sveta..."

Svoj bezprostredný pocit po zisku zlatej medaily vyjadrila takto: "Som majsterka sveta. Bože môj, nemôžem tomu uverit! Myslím si, že môžem byť na seba právom hrdá."

Blahoželáme!

Bola to premiéra Lucie Košeckej na svetovom šampionáte, tohto roku na jar získala bronz na Majstrovstvách Európy v Santa Susanne a v dobrých výkonoch pokračuje aj na jeseň - vyhrala EVLS Prague, Tatranský pohár, Mozolani Fitness Cup a napokon triumfovala aj MS v Bialystoku. Zrejme aj preto, že má kvalitnú svalovú hmotu a peknú prezentáciu. Pripomíname, že takto pred rokom Lucia Košecká súťažila ešte v kategórii bikiny fitness... 

-r-