Magazín
MS 2016 Benidorm: Varga 5. miesto, Škadra nepostúpil do finále
dátum: 05.11.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Dnes sa na IFBB Majstrovstvách sveta v kulturistike a klasickej kulturistike v Benidorme predstavili dvaja slovenskí reprezentanti. Andrej Varga ako obhajca trofeje postúpil do finále v kategórii klasická kulturistika do 175 cm, kde napokon skončil piaty, Miroslav Škadra v kategórii kulturistika do 70 kg nepostúpil do finále. Zajtra bude na MS súťažiť kulturista Peter Tatarka.

Andrej Varga hneď po pretekoch napísal na svoj FB: „A je dosúťažené, chcel som síce medailu, ale bolo aspoň finále a pohár do zbierky. No, už toho bolo dosť a moje telo je už unavené, nakoľko toto bola štvrtá súťaž v priebehu jeden a pol mesiaca. Predošlé tri som vyhral, z toho dve medzinárodné s kvalitnými súpermi (Arnold Classic Europe 2016, EVLS Prague 2016, Tatranský pohár 2016). Ďakujem všetkým, ktorí mi držali palce. Oddýchnem si a ide sa ďalej.“

 

Miroslav Škadra napísal na svoj FB: "Chcem sa všetkým poďakovať za podporu, nedopadlo to podľa mojich predstáv, MS su najväčší level a superi boli fakt dobrí, to uznávam, takže sláva viťazom."

Autor: Ľubomír Chochula