Magazín
Norbert Zajac dosiahol výkon 715,5 kg v trojboji na M-SR a SP v Sabinove
dátum: 05.11.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Kulturista Norbert Zajac na dnešných majstrovstvách Slovenska družstiev a Slovenskom pohári jednotlivcov v silovom trojboji v Sabinove sa výkonom 715,5 kg v trojboji nestratil ani medzi špecialistami.

Norbert Zajac po pretekoch napísal: "Zdravím všetkých zo Sabinova z Majstrovstiev Slovenska družstiev a Slovenského pohára jednotlivcov v silovom trojboji. V ťažkej hmotnostnej kategórii som obsadil 4. miesto a celkovo z 26 pretekárov s výkonom 717,5 kg trojboji som obsadil 8. miesto. S výkonom som spokojný a chcem sa všetkým poďakovať, ktorí mi držali palce a pomáhali mi po celú prípravu. Taktiež v neposlednom rade ďakujem patrí aj generálnym sponzorom Extrifit.cz Mozolani Trainings Fitness Cluba Gorilla Wear SK-CZ. Jednotlivé výkony boli: Drep 250 kg - tlak 202,5 kg - mŕtvy ťah 265 kg. Ďakujem a dúfam, že som nikoho svojím výkonom nesklamal! Špeciálne poďakovanie patrí Andrejovi Mozolánimu, Aladarovi Uheríkovi, Jánovi Siskovi a Martinovi Siskovi."

 

NORBERT ZAJAC JE ČLENOM EXTRIFIT TEAMU A GORILLA WEAR TEAMU

!!! Kupuj športové oblečenie: GORILLA WEAR V MOZOLANI FITNESS E-SHOP

Výhradným dovozcom výrobkov značky EXTRIFIT ® na Slovensko je spoločnosť GDP s.r.o. so sídlom v Michalovciach. Doplnky výživy značky EXTRIFIT ® našli značnú obľubu najmä u kulturistov a vyznávačov životného štýlu Fitness. Všetky výrobky značky EXTRIFIT ® vynikajú špičkovou kvalitou použitých surovín, sú registrované Ministerstvom zdravotníctva SR a vyhovujú prísnym normám Európskej únie.

-r-