Magazín
ĎAKUJEME všetkým partnerom súťaže!
dátum: 02.11.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Veľmi pekne ďakujeme všetkým partnerom, ktorí prispeli k organizačnému a športovému úspechu podujatia Mozolani Fitness Cup 2016 (30. 10. v Dome odborov Žilina).

 

Vážení obchodní partneri, sponzori, milí priatelia!

Teší nás, že tradičné kategórie podujatia Mozolani Fitness Cup – bikiny fitness ženy (po prvý raz bola v programe aj kategória masters), bodyfitness ženy a fitness ženy, ako aj men's physique – v ktorých išlo o nomináciu na majstrovstvá sveta, splnili očakávanie a diváci mohli vidieť špičkové výkony. Rovnako sme radi, že sa ujala novinka, súťaž pre neregistrovaných pretekárov v kulturistike mužov a bikiny fitness ženy. Dať šancu aj týmto športovcom bol správny krok.

Je potešiteľné sledovať ako fitness a zdravý životný štýl idú do popredia, ako dokážu stále motivovať a prilákať do fitiek a kdekoľvek na športoviská tisíce ľudí. Je úžasné sledovať to, ako si ľudia menia svoje postavy, ako pretekári, ktorí prezentujú tento šport a Slovenskú asociáciu kulturistiky, fitness a silového trojboja vedia tvrdo pracovať.

Samozrejme, bez Vašej pomoci by bolo veľmi ťažké zorganizovať tretí ročník tohto podujatia, ktorý pokojne môžeme nazvať aj ako manifestáciu športovej krásy a svalov. Preto sa Vám chcem aj touto cestou veľmi pekne poďakovať.

Spoluprácu s Vami si veľmi vážime. Veríme, že sme Vašu priazeň nesklamali.

Andrej Mozoláni, riaditeľ súťaže