Magazín
Vstupenky si budete môcť kúpiť aj priamo na mieste v deň súťaže!
dátum: 26.10.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
MOZOLANI FITNESS CUP 2016 je už pred dverami. Uskutoční sa v nedeľu 30. 10. v Dome odborov v Žiline. Bude to pohárová súťaž vo fitness, bodyfitness, bikiny fitness žien, bikiny fitness masters a men's physique, zároveň aj ako nominačné preteky na majstrovstvá sveta. Novinkou bude súťaž pre neregistrovaných v kulturistike mužov a bikiny fitness žien. Podujatie z poverenia VV SAKFST organizuje Mozolani Trainings. Máte svojho favorita, favoritku? Príďte ju povzbudiť a kúpte si vstupenku.

MOZOLANI FITNESS CUP 2016 podporili:

Generálny partner: Mozolani The Fitness Authority

Patrneri: Amix Advanced Nutrition, Inter-Vion, Kompava Sport Nutrition, Bikini Fitness, St. Marcus, Extrifitslovakia, Self Omninutrition, Isoline

Mediálni partneri: Sport.sk, Ronnie.cz

 

Dejiskom podujatia bude Dom odborov v Žiline, ktorý sa nachádza v centre mesta. Keďže kapacita sály je cca 500 miest, zabezpečte si vstupenky včas.

Ešte dnes 26. 10. si môžete vstupenky osobne kúpiť v sieti Ticketportal alebo online https://www.ticketportal.sk/search.aspx?iframe&idpartner=116, po tomto termíne budú vstupenky k dispozícii na predaj v dejisku súťaže a v deň konania súťaže, t .j. v nedeľu 30. 10. v Dome odborov Žilina.

Pre slovenské fitnesky a physikov bude motiváciou nielen boj o medaily a poháre, ale aj o nomináciu na Majstrovstvá sveta v Bialystoku (11. - 13. 11.). Novinkou je, že na Mozolani Fitness Cupe 2016 môžu štartovať aj neregistrovaní pretekári a to v kategóriách kulturistika muži a bikiny fitness ženy. Je to v súlade so stratégiou Andreja Mozolániho, stále sa posúvať dopredu, každoročne prinášať niečo nové a umožniť širšiemu spektru ľudí, ktorí majú radi šport a vyznávajú zdravý životný štýl, aby si otestovali svoje sily a schopnosti priamo na súťaži, čo môže byť dobré spestrenie pretekov. „Veríme, že pripravovaný športový festival môže byť impulzom pre ďalší rozvoj kulturistiky a fitness na Slovensku. Naším cieľom je pripraviť kvalitnú súťaž, ktorá sa zapíše do sŕdc fanúšikov,“ dodal Andrej Mozoláni.

Na Mozolani Fitness Cupe 2016 budú štartovať aj čerství víťazi Tatranského pohára (23. 10.) – bikinárky Timea Trajteľová a Veronika Guľášová, ako aj bodyfitneska Lucia Košecká či pretekár men's physique Pavol Chodelka.

Na snímke je Timea Trajteľová, najlepšia bikinárka na Tatranskom pohári v Prešove (23. 10. 2016).

 

Ku dňu 26. 10. sa na súťaž prihlásilo celkovo 143 športovcov, z toho 62 bikinárok, 41 physikov, 21 bodyfitnesiek, 7 fitnesiek a 12 neregistrovaných (6 mužov a 6 žien)!

Aktualizovaný zoznam prihlásených pretekárov na Mozolani Fitness Cup 2016

Nominačný súboj o miestenky na svetový šampionát sľubuje oku lahodiaci zážitok. Príďte podporiť všetkých športovcov, úspešné fitnesky, physikov, ale aj začínajúce talenty, ktoré sú ešte len na začiatku svojej cesty! Bude to športová prehliadka krásy, svalov a pekných postáv. Oplatí sa prísť a vidieť to všetko naživo!

PROPOZÍCIE SÚŤAŽE

Na svoje si prídu aj fanúšikovia veľkých svalov, exhibičné vystúpenia skvelých kulturistov a slovenských reprezentantov Tomáša Tabačiara i Norberta Zajaca dostanú divákov do varu. Skrátka, Mozolani Fitness Cup 2016 vás určite nesklame!

Súťažné kategórie:

Fitness ženy - kategória open

Bodyfitness ženy
- kategória do 163 cm
- kategória nad 163 cm

Bikiny fitness ženy
- kategória do 163 cm
- kategória do 168 cm
- kategória nad 168 cm

Bikiny fitness masters
- kategória open

Men's physique
- kategória do 178 cm
- kategória do 183 cm
- kategória nad 183 cm

Neregistrovaní športovci:

Kulturistika muži - kategória open
Bikiny fitness ženy - kategória open

 

Časový rozpis

8.00 h – prezentácia

10.00 h – porada rozhodcov

11.00 h – semifinále

16.30 h – finále

Autor: Ľubomír Chochula