Magazín
VIDEO: Olíva Pohanková a Sabína Pleváková – rozhovor a tréning v MF (MOZOLANI FITNESS)
dátum: 14.10.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Slovenské i európske bikiny hviezdy Olíva Pohanková a Sabína Pleváková pred týždňom navštívili Mozolani Fitness ZOC Max Žilina, kde sa robilo video s nimi. Pozrite si toto video – rozhovor a tréning.

Šampiónka Sabína Pleváková jednou z ozdôb Mozolani Fitness Cupu 2016

„Mojou prvou súťažou na jeseň bude Mozolani Fitness Cup 2016 v Žiline (30. 10.). Ani jeden fanúšik fitness by si nemal nechať ujsť to najlepšie, dovolím si tvrdiť svetovú a európsku špičku, ktorú stále predstavujú výborné slovenské pretekárky vo fitness, na tak dostupnom podujatí pre fanúšikov, ako je Mozolani Fitness Cup v Žiline, ktorý bude nominačnou súťažou na majstrovstvá sveta. Mojím cieľom je naďalej zisk PRO karty. Na MS sa chcem prezentovať aspoň v takej dobrej forme ako na tohtoročných ME. Najskôr sa však treba nominovať. Robím všetko preto, aby sa mi to podarilo a aby som potom mohla uspieť aj na MS. Držte mi palce!“ povedala pre portál mozolani.com Sabína Pleváková.

!!SABÍNA PLEVÁKOVÁ JE ČLENKOU EXTRIFIT TEAMU!!

Výhradným dovozcom výrobkov značky EXTRIFIT ® na Slovensko je spoločnosť GDP s.r.o. so sídlom v Michalovciach. Doplnky výživy značky EXTRIFIT ® našli značnú obľubu najmä u kulturistov a vyznávačov životného štýlu Fitness. Všetky výrobky značky EXTRIFIT ® vynikajú špičkovou kvalitou použitých surovín, sú registrované Ministerstvom zdravotníctva SR a vyhovujú prísnym normám Európskej únie.

Vstupenky na Mozolani Fitness Cup 2016 v predaji na: https://www.ticketportal.sk/search.aspx?iframe&idpartner=116

 

Možno budúca profíčka Olívia Pohanková hviezdou Mozolani Fitness Cupu 2016

„Viem, že mám ako absolútna víťazka Arnold Classic Europe možnosť požiadať o PRO kartu, ale teraz to riešiť ešte nebudem a sústredím sa na svetový šampionát. Podujatia Mozolani Fitness Cup a Mozolani Classic sa mi veľmi páčia, Andrej Mozoláni sa snaží o rozvoj kulturistiky a fitness na Slovensku, venuje tomu veľa času a ja mu veľmi držím palce. Jeho súťaže sú kvalitné a aj teraz sa diváci majú na čo tešiť. Na Mozolani Fitness Cupe 2016 budú štartovať aj svetové a európske šampiónky, preto neváhajte a nenechajte si to ujsť. Príďte nás povzbudiť! Mojím cieľom je na tento súťaži nominovať sa na MS. Stále sa pokúšam o zlatú medailu, ale neviem, aké budú súperky na 'svete'. Naozaj sa môže stať, že nepostúpim ani do finále, lebo tam bude šesť kvalitnejších pretekárok. Nemám veľké oči, ale budem bojovať o čo najlepší výsledok. Na majstrovstvách sveta preferujú viac vyrysované pretekárky, preto potrebujem formu vytvrdiť a zredukovať hmotnosť o jeden až dva kilogramy, čo je v pohode,“ povedala pre portál mozolani.com Olívia Pohanková.

Autor textu: Ľubomír Chochula