Magazín
Sami al Haddad bude štartovať v Žiline
dátum: 27.09.2013 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Reprezentant Bahrajnu, 40-ročný Sami al Haddad, bude štartovať na Mozolani Pro Classic 2014. Táto súťaž profesionálnych kulturistov do 212 libier sa uskutoční 4. mája. Definitívny súhlas získali od neho organizátori MPC 2014 priamo v Las Vegas na Olympia Weekende.


Aktuálna snímka svedčí o jeho dobrej pripravenosti. Tento skvelý profesionálny kulturista sa na prestížne podujatie Olympia Weekend v Las Vegas, kde má svoju premiéru, prebojoval v kategórii 212 lbs vďaka prvenstvu v rebríčku, z ktorého postúpili piati najlepší. Rozhodli o tom body za jeho tri druhé miesta (British Grand Prix 2012, EVL´S Prague Pro 2012 a New York Pro 2013).

K profesionálom prestúpil po svojich najväčších triumfoch na amatérskej scéne. V roku 2011 sa stal absolútnym víťazom prvej Mr. Olympia Amateur a potom aj absolútnym majstrom sveta federácie IFBB.

Aktuálne má dobrú formu a v kategórii Olympia 212 Showdown môže v sobotu 28. septembra v Las Vegas zabojovať o solídny výsledok. Trofej bude obhajovať Flex Lewis, ktorý sa ako VIP hosť zúčastnil Mozolani Classic 2013 v Žiline, kde predviedol svoju exhibíciu.

Sami al Haddad urobil za ostatných 21 rokov obrovský pokrok. Porovnajte si rozdiel, ako vyzeral v roku 1992 pred juniorskými majstrovstvami Ázie a v roku 2013 na tohtoročnom New York Pro.


OLYMPIA EXPO

Organizátori Mozolani Weekendu majú na Expe, ktoré je súčasťou podujatia Olympia Weekend, samostatný prezentačný stánok. Na tomto stánku bude v sobotu 28. 9. v čase od 10.00 do 12.00 h svojim fanúšikom k dispozícii aj účastník Mr. Olympia 2013, nemecký profesionálny kulturista Dennis Wolf.

Olympia Expo je výstavou športových potrieb, doplnkov výživy a ďalších výrobkov, spojených s kulturistikou a fitness. Andrej Mozoláni ako promotér pripravovaného Mozolani Weekendu 2014 na margo toho povedal: „V rámci našich promo aktivít tam máme svoje zastúpenie a samostatný prezentačný stánok, čo je veľký úspech. Doteraz žiaden slovenský vystavovateľ alebo promotér nemal na Expe v Las Vegas samostatný prezentačný stánok, ale nám sa to podarilo. Málokto si to uvedomuje, ale dostať sa na Olympiu, to je veľká vec. Ten istý stánok budeme mať potom aj na EVL´S Expo v Prahe. Na oboch podujatiach budeme propagovať našu akciu a pozývať pretekárov na našu súťaž.”

Ľubomír Chochula

Foto: Eastlabs

Súvisiace články

Andrej láka v Las Vegas hviezdy na svoju súťaž

Účastníci a favoriti Olympia Weekendu

Andrej bude obedovať s promotérom Olympie

Mozolani Team vás pozdravuje z Las Vegas

Gladiátori na Olympii, Heath vs. Greene

Prenos z Olympie, Beyeke príde do Prahy

Wolf na stánku Mozolani Pro Classic v Las Vegas

Elssbiay chce poraziť Martineza aj na Olympii

Kai Greene sa prihlásil na EVL´S Prague

Budeme mať stánok na Olympii a EVL´S

Víťaz z Lahti Abbaspour bude v Las Vegas

Neohrozené legendy Haney a Coleman
Miliónová dotácia IFBB Olympia weekend 2013
Heath chce do tretice zvíťaziť na Mr. Olympia

Wolf príde obhajovať titul na EVL´S Prague Pro

Mozolani Classic a Mozolani Pro Classic