Magazín
SÚŤAŽNÉ PRAVIDLÁ PRE NEREGISTROVANÝCH PRETEKÁROV
dátum: 06.09.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Slovenská asociácia kulturistiky, fitness a silového trojboja schválila SÚŤAŽNÉ PRAVIDLÁ PRE NEREGISTROVANÝCH PRETEKÁROV. Tieto pravidlá nadobúdajú platnosť 26.8.2016 a platia až do odvolania.

 

Pravidlá sú určené pre začínajúcich neregistrovaných pretekárov a pretekárky s ambíciou prestupu (registrácie) medzi pretekárov s licenčnou kartou SAKFST, ktorá oprávňuje  pretekárov zúčastňovať sa všetkých súťaží organizovaných SAKFST v rámci Slovenska, európskych a svetových IFBB súťaží).

 

Podmienky pre účasť na súťaži.

Organizovanej súťaže schválenej SAKFST sa môžu zúčastniť len doposiaľ neregistrovaní pretekári, alebo pretekári, ktorí nesúťažili min. 5 rokov.

Kategórie – rozdelenie pretekárov

Súťaže sú určené pre ambicióznych pretekárov a pretekárky v disciplínach kulturistika, men´s physique, bikiny fitness a bodyfitness.

  • Podľa veku (vekové kat.)

Všetci adepti (pretekári), ktorí sa chcú zúčastniť súťaží pre neregistrovaných pretekárov musia byť starší ako   18 rokov (vid poznámka).

Poznámka: pretekár/pretekárka súťaží vo svojej kat. počas celého kalendárneho roku v ktorom dosiahol, alebo dosiahne vek 18 rokov.

V ďalšom kalendárnom roku už nebude môcť súťažiť ako neregistrovaný pretekár bez ohľadu v akej kategórii súťažil.

  • Podľa výšky a hmotnosti

Súťaže pre neregistrovaných pretekárov sú vo všetkých kategóriách (disciplínach) „open“ tj. bez rozdielu výšky a hmotnosti.

Pravidlá súťaženia:

Súťaží sa podľa platných pravidiel v kulturistike a fitness v uvedených kategóriách (vid. pravidlá pre jednotlivé súťažné kategórie).

Vypracoval:      Komisia kulturistiky a fitness, Senec 26.8.2016

Prerokované a schválené:         Senec, 26.8.2016

Schválil:          Dr. Dušan Matušík,                viceprezident pre kulturistiku a fitness

Prevzaté zo stránky www.sakst.sk

 

!!! Kupuj športové oblečenie: MOZOLANI FITNESS ESHOP - GORILLA WEAR