Magazín
VIDEO: Skutočný život kulturistu Tomáša Tabačiara - 1. časť
dátum: 22.08.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Pozrite si video – The true life of bodybuilder (part 1) – s Tomášom Tabačiarom, ktorý v roku 2016 získal bronz na majstrovstvách Európy v kulturistike do 90 kg a v rovnakej kategórii vyhral IFBB Diamond Cup, v absolutke bol tretí. V roku 2015 vyhral Olympiu Amateur Europe v kulturistike do 90 kg a v absolutke skončil druhý. V roku 2010 bol absolútnym majstrom Európy v klasickej kulturistike a v roku 2012 získal bronz v klasickej kulturistike do 175 cm.

Dokumentárny projekt T. T. The true life of bodybuilder je o príprave Tomáša Tabačiara (člen Extrifit Teamu a Gorilla Wear Teamu) na jesennú časť sezóny 2016. Dozviete sa v ňom viac o živote, tréningu a názoroch Tomáša Tabačiara. Celú sériu produkčne a výrobne zastrešuje MOZOLANI THE FITNESS AUTHORITY, seriál vzniká aj vďaka spolupráci EXTRIFITSLOVAKIA a GORILLA WEAR.

Výhradným dovozcom výrobkov značky EXTRIFIT ® na Slovensko je spoločnosť GDP s.r.o. so sídlom v Michalovciach. Doplnky výživy značky EXTRIFIT ® našli značnú obľubu najmä u kulturistov a vyznávačov životného štýlu Fitness. Všetky výrobky značky EXTRIFIT ® vynikajú špičkovou kvalitou použitých surovín, sú registrované Ministerstvom zdravotníctva SR a vyhovujú prísnym normám Európskej únie.

-r-