Magazín
Pripravujeme Mozolani Fitness Cup 2016!
dátum: 02.08.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Spoločnosť Mozolani The Fitness Authority z poverenia SAKFST zorganizuje nominačnú súťaž na majstrovstvá sveta v kategóriách fitness, bodyfitness, bikiny fitness a men's physique – Mozolani Fitness Cup 2016. Tretí ročník tohto podujatia, ktorý sa uskutoční v Dome odborov Žilina v nedeľu 30. októbra, bude obohatený o kategórie pre neregistrovaných športovcov (kulturistika muži, bikiny fitness ženy).

 

PROPOZÍCIE – MOZOLANI FITNESS CUP 2016 v Žiline

 

!!! VSTUPENKY UŽ V PREDAJI - KUPUJ TU !!!

 

Na pódiu sa predstaví celá plejáda dobre pripravených športovcov, medzi ktorými nebudú chýbať ani medailistky z majstrovstiev sveta či Európy. Súťažiť sa bude nielen o medaily a poháre, ale aj o nomináciu na svetový šampionát v poľskom meste Bialystok.

Novinkou je, že na Mozolani Fitness Cupe 2016 môžu štartovať aj neregistrovaní pretekári a to v kategóriách kulturistika muži a bikiny fitness ženy. Je to v súlade s našou stratégiou, stále sa posúvať dopredu, každoročne prinášať niečo nové a umožniť širšiemu spektru ľudí, ktorí majú radi šport a vyznávajú zdravý životný štýl, aby si otestovali svoje sily a schopnosti priamo na súťaži. Myslíme si, že to bude dobré spestrenie pretekov.

Veríme, že pripravovaný športový festival môže byť impulzom pre ďalší rozvoj kulturistiky a fitness na Slovensku. Naším cieľom je pripraviť kvalitnú súťaž, ktorá sa zapíše do sŕdc fanúšikov.

V tejto súvislosti oslovujeme potencilánych partnerov – osvedčených i tých nových – ktorí by boli ochotní cenami alebo inou formou podporiť tieto preteky. Ak nám podáte pomocnú ruku na spoluprácu, dokážeme toho oveľa viac!

Súťažné kategórie:

- fitness

- bodyfitness

- bikiny fitness

- men's physique

Novinka:

- kategória kulturistika muži pre neregistrovaných športovcov

- kategória bikiny fitness pre neregistrovaných športovcov

* Bližšie informácie o pravidlách v kategóriách pre neregistrovaných zverejníme do 1. 9. v propozíciách k súťaži!

Časový plán:

Semifinále o 10.00 h

Finále o 16.30 h

 

Kontakt:

Mozolani Trainings, s. r. o., Prielohy 979/10, 010 07 Žilina

info@mozolani.com, www.mozolani.com, facebook.com/mozolanifitness

tel.: Ing. Lenka Barajová +421 910 910 015