Magazín
Andrej Mozoláni bude dnes večer bojovať o medailu v Dallase
dátum: 18.06.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
V piatok sa konalo semifinále súťaže 2016 IFBB Europa Dallas, kde v kategórii Pro Men’s Bodybuilding 212 lbs nastúpil aj slovenský profesionál Andrej Mozoláni. Dnes o 21.30 h nášho času odštartuje finále, v ktorom bude Mozoláni bojovať o medailu a jeho šance na cenný kov sú podľa formy celkom slušné.

Ako Andrej Mozoláni zhodnotil piatkové semifinále? „Necítil som sa vo svojej koži, nebolo to optimálne, urobil som zopár chybičiek, v sobotu skúsim reparát, všetko je otvorené. Boj o medailu pokračuje. Dáme to!!!“

Je to druhá profesionálna súťaž Andreja Mozolániho v kariére. V PRO kategórii debutoval na 2016 IFBB Artic Pro na Aljaške (11. 6.), kde zažil skvelý návrat na pódium ako pretekár, v  Anchorage získal bronzovú medailu a z 11-členného štartového poľa ho zdolali len dvaja borci – Marc Dugdale a Ronny Rockel. Teraz je jeho cieľom mať lepšiu formu ako na Aljaške. Bude to znovu stačiť na medailu? Veríme, že áno!

Finále kategórie Pro Men's Bodybuilding 212 lbs sa na súťaži profesionálov 2016 IFBB Europa Dallas začne v sobotu 18. 6. o 14.30 h miestneho času (21.30 h nášho času). Tri hodiny pred štartom napísal na svoj FB: „Forma je lepšia ako včera, držte palce."

-ľch-