Magazín
Ako skončí Krásová na Olympia Pro Bikini?
dátum: 19.09.2013 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Jediná česká profesionálna pretekárka v kategórii IFBB Bikini Pro Vladimíra Krásová sa pripravuje na prestížnu súťaž Olympia Pro Bikini 2013, ktorá sa uskutoční 27. septembra v Las Vegas.

Krásová po vlaňajšom úspešnom pôsobení medzi amatérkami – stala sa absolútnou víťazkou Olympia Amateur Bikini 2012 v rámci EVL´S Prague Pro 2012, vyhrala Arnold Classic Europe Amateur 2012, bola bronzová na IFBB MS 2012 a získala absolútny titul na majstrovstvách Česka – prestúpila do profesionálneho tábora.

Krásová je levica, nielen čo sa týka astrologického znamenia, ale aj povahou. Jej športová kariéra je dôkazom toho, že silná vôľa a výdrž sú jedinou a správnou cestou za úspechmi na profesionálnych pódiách v konkurencii pretekárok z celého sveta.

Na Olympiu Pro Bikini 2013 2013 sa okrem Krásovej do tejto chvíle kvalifikovali tieto pretekárky: Stacey Alexanderová (USA), Gigi Amuraová (USA), Jennifer Andrewsová (USA), Jessica Arevalová (USA), Narmin Asriová (USA), Jaime Bairdová (USA), Tiffany Boydstonová (USA) , Michelle Brannanová (V. Británia), Candice Conroyová (USA), Dianna Dahlgrenová (USA), Lacey DeLucaaová (USA), Tawna Eubanksová (USA), Ashley Kaltwasserová (USA), Courtney Kingová (USA), Amanda Latonová (USA), Ashley LeBlancová (USA), Nathalia Melová (USA), Pollianna Mossová (USA), Justine Munrová (Kanada), Nicole Nagraniová (USA), Noemi Olahová (Maďarsko), India Paulinová (USA), Yeshaira Roblesová (USA), Anna Virmajokiová (Fínsko).

Najprestížnejšie podujatie na svete v profesionálnej kulturistike a vo fitness Olympia Weekend (26. až 29. septembra) v Las Vegas sa ako vystavovatelia na Olympia Expo zúčastnia aj organizátori Mozolani Pro Classic.

Olympia Expo bude výstavou športových potrieb, doplnkov výživy a ďalších výrobkov, spojených s kulturistikou a fitness. Andrej Mozoláni ako promotér pripravovaného Mozolani Pro Classic 2014 na margo toho povedal: „V rámci našich promo aktivít tam budeme mať svoje zastúpenie a samostatný prezentačný stánok, čo je veľký úspech. Doteraz žiaden slovenský vystavovateľ alebo promotér nemal na Expe v Las Vegas samostatný prezentačný stánok, ale nám sa to podarilo. Málokto si to uvedomuje, ale dostať sa na Olympiu, to je veľká vec. Ten istý stánok budeme mať potom aj na EVL´S Expo v Prahe. Na oboch podujatiach budeme propagovať našu akciu a pozývať pretekárov na našu súťaž.”

Krásová sa po Olympii zúčastní druhého ročníku podujatia EVL´S Prague Pro 2013, ktoré sa bude konať 19. októbra v Prahe, kde však už nebude obhajovať amatérsky titul, ale bude bojovať v profi-kategórii.

Na EVL´S Prague Pro 2013 sa bude súťažiť v štyroch kategóriách:

- kulturistika mužov Pro Open

- kulturistika mužov Pro 212 lbs

- súťaž žien Pro Bikini

- súťaž žien Amateur Bikini Olympia (do 163 cm, do 168 cm, nad 168 cm)

 Ľubomír Chochula