Magazín
Tabačiarov tréning v Mozolani Trainings
dátum: 16.09.2013 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Tomáš Tabačiar absolvoval jeden zo svojich tréningov v Mozolani Trainings Fitness Clube na Solinkách. Bolo to síce už pred mesiacom a pol, ale nezaškodí si to zopakovať.

Slovenský reprezentant a Žilinčan Tomáš Tabačiar, ktorý pracuje ako osobný tréner vo fitnescentre Golem, absolvoval v rámci iniciatívy SAKFST  ohľadne lepšej propagácie kulturistiky vo verejnosti tréning v Mozolani Trainings Fitness Clube, čo sme zaznamenali aj na video. Čo konkrétne cvičil?

"Pri tréningu pŕs som mal dva rozpažovacie cviky a dva tlakové. Začal som tlakovým, jednoručkami hore hlavou, potom to boli kladky zhora, kde som strihal v predklone. Potom som mal tlak hore hlavou veľkou tyčou a posledným cvikom na túto svalovú partiu bol peck-deck. Potom som prešiel na biceps, kde som mal tri cviky, z toho ten prvý bol veľkou zetkovou tyčou, nasledovali cviky s jednoručkami a tréning som zakončil cvičením na scottovej lavici," povedal Tomáš Tabačiar, o ktorrom sa uvažuje, že by mal prejsť z klasickej kulturtistike do kulturistike do 85 kg.

Text a foto: Ľubomír Chochula

Súvisiace články

Tabačiar pravdepodobne prejde do kulturistiky

Reprezentačný zraz kulturistov v Trenčíne

Klasik Tabačiar trénuje najradšej ruky