Magazín
ME 2016 Santa Susanna - striebro Pisarčíkovej, bronz Košeckej
dátum: 07.05.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
V tretí súťažný deň ME 2016 v Santa Susanne vystúpili na pódium zo slovenskej reprezentácie fitnesky a bodyfitnesky. Striebornú medailu získala v bodyfitness juniorky open Klaudia Pisarčíková a bronz si v bodyfitness ženy do 168 cm vybojovala Lucia Košecká.

V kategórii bodyfitness ženy do 168 cm získala Lucia Košecká (na snímke hore) bronzovú medailu a Eva Kvasničková skončila na 16. mieste. V kategórii bodyfitness ženy do 163 cm obsadila jana Knotková 10. miesto a Elena Masaryková 12. miesto, v kategórii do 158 cm bola Alžbeta Peťková na 7. mieste.

Status Eleny Masarykovej na FB: "Ďakujem všetkým za úžasnú podporu! Do finále som sa dnes nedostala, snáď nabudúce."

Status Alžbery Peťkovej na FB: "No nevyšlo mi to, neprebojovala som sa do finále, ale aj tak ďakujem veľmi pekne všetkým, ktorí mi držali palce a ktorí mi verili, ste užasní a mám vás rada.. .Ja sa nevzdám, raz to zlato prinesiem. Ide sa ďalej a na jeseň sa postavím na pódium zase."

V kategórii bodyfitness juniorky open sa Klaudia Pisarčíková stala vicemajsterkou Európy a Adriana Sojková obsadila 5. miesto.

Status Klaudie Pisarčíkovej na FB: "Hlásim sa opäť zo Santa Susany, už ako VICEMAJSTERKA EURÓPY a nesiem si domov STRIEBORNÝ KOV!!!  Som neskutočne šťastná-preštastná. Splnil sa mi sen, je to neskutočné."

Na snímke je Klaudia Pisarčíková.

Potešiteľné je, že v sobotňajšom semifinále uspeli aj slovenské fitnesky, takže v nedeľňajšom finále sa predstavia v kategórii fitness ženy nad 163 cm Tatiana Kožuchová a Eva Bániková, v kategórii fitnes juniorky nad 163 cm si finálovú účasť vybojovali Tatiana Kožuchová, Eva Bániková a Kristína Juricová.

Súvisiace články:

ME 2016 Santa Susanna – Tabačiar s bronzovou medailou

ME 2016 Santa Susanna – zlatý Kočiš, bronzový Škadra!

ME 2016 Santa Susanna - Štiglic získal striebro!

-ľch-

Foto: Eastlabs