Magazín
Pozrite si video: Tréning chrbta Norberta Zajaca
dátum: 18.04.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Pozrite si video: Kompletný tréning chrbta Norberta Zajaca v príprave na jarnú sezónu 2016 s grafickým znázornením počtom sérii, s tréningovými váhami a nechýba ani medziokno počas tréningu, v ktorom Noro vysvetľuje jednotlivé techniky, ktoré zaraďuje do svojho tréningu chrbta a taktiež aj opisuje svoje súťažné plány. Ak chcete byť však neustále informovaní o novinkách, ktoré vkladá, pridajte sa na odbere na jeho youtube kanáli OFFICIAL NORBERT ZAJAC a taktiež na jeho webe www.norbertzajac.com.

Norbert Zajac je slovenský reprezentant v kulturistike, je pretekárom Mozolani Trainings a je členom českého Extrifit tímu.

Pozn:  Výhradným dovozcom výrobkov značky EXTRIFIT ® na Slovensko je spoločnosť GDP s.r.o. so sídlom v Michalovciach. Doplnky výživy značky EXTRIFIT ® našli značnú obľubu najmä u kulturistov a vyznávačov životného štýlu Fitness. Všetky výrobky značky EXTRIFIT ® vynikajú špičkovou kvalitou použitých surovín, sú registrované Ministerstvom zdravotníctva SR a vyhovujú prísnym normám Európskej únie.