Magazín
Juniorské M-SR v Trenčíne, výsledky dievčat
dátum: 17.04.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Na juniorských majstrovstvách Slovenska, ktoré z poverenia VV SAKFST zorganizoval klub Fitness Gabrhel Trenčín, sa bolo na čo pozerať aj v dievčenských kategóriách. Na pódiu ODA Trenčín v sobotu 16. 4. pretekárky súperili o medaily i o nomináciu na juniorskú Európu.

 

FITNESS DIEVČATÁ OPEN

Medailová trojica, víťazná Tatiana Kožuchová, strieborná Eva Bániková a bronzová Kristína Juricová, zaujali postavou i zostavou. Zaslúžene si vybojovali nomináciu na ME junioriek. Štartovalo len päť fitnesiek, lebo šiesta prezentovaná Nikoletta Hricová sa pri rozcvičke zranila a finále sledovala s dlahou na ruke.

 

BODYFITNESS OPEN

V dobrej forme sa predstavili víťazná Klaudia Pisarčíková i strieborná Adriana Sojková. Obe by mali reprezentovať Slovensko na ME v juniorskej kategórii. Tretia skončila Viktória Jedlovcová. Štartovalo 11 bodyfitnesiek.

 

BIKINY FITNESS DO 163 CM

Sabína Pleváková nenechala nikoho na pochybách o tom, kto by mal vyhrať. Výborná forma, nič sa jej nedá vytknúť. Príjemne prekvapili strieborná Beata Graňáková i bronzová Michaela Kanuščáková. Vanessa Hrubovčáková (Mozolani Trainings) skončila štvrtá, možno mala aj na medailu... Istú nomináciu na ME junioriek má Pleváková, o druhé miesto v najnižších bikinách sa na majstrovstvách Slovenska žien v Nitre (30. 4.) pobijú Graňáková, Kanuščáková, Hrubovčáková a Kleinová (v Trenčíne nesúťažila zo zdravotných dôvodov). Štartovalo 18 pretekárok, uskutočnila sa aj eliminácia.

 

BIKINY FITNESS NAD 163 CM

Kráľovnou tejto kategórie bola úradujúca juniorská absolútna majsterka sveta v bikiny fitness Timea Trajteľová, striebro patrí Erike Kandráčovej. Obe by si mali zabezpečiť nomináciu na ME junioriek, pričom bronzová Lujza Šimurdová a štvrtá Monika Šteflovičová o účasť na ME zabojujú na M-SR žien v Nitre. Štartovalo 23 bikinárok, uskutočnila sa aj eliminácia. 

Výsledky juniorov TU

Autor: Ľubomír Chochula

   

Zobraziť galériu (12)