Magazín
Antovská sa dáva zdravotne do poriadku
dátum: 12.09.2013 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Úradujúca absolútna majsterka Európy v bikiny fitness Karina Antovská si po tohtoročných ME v Santa Susanne dala od súťaženia pauzu. Nominačnú súťaž SAKFST fitnesiek v Trenčíne si však nenechala ujsť. V hľadisku Posádkového domu, kde sa podujatie konalo, sledovala svoje bývalé i budúce súperky.

Neťahalo vás to na pódium?

Ani nie. Musím povedať, že momentálne som spokojná. Nemusím diétovať a túto súťaž som si tak mohla užiť z opačnej strane, ako diváčka. Bolo to veľmi príjemné. S výsledkami som spokojná, tak by som to zhrnula jednou vetou. Čo sa týka bikín, všetko je tak, ako má byť, vyhrali tie najlepšie. V bodyfitness sa mi najviac páčila Adela Ondrejovičová. Ona na pódium jednoznačne žiarila a bola skvelá.

Ako ste využili tú vašu súťažnú prestávku?

Žiaľ, znovu som mala zdravotné problémy s chrbtom. Navyše k tomu sa pridružili problémy s imunitou. V podstate som skoro dva mesiace netrénovala. Uvidím, ako to celé dopadne. V prvom rade sa chcem dať zdravotne do poriadku a až potom riešiť trénovanie, aby som náhodou niečo nepokazila tak, že sa to nebude dať vrátiť späť.

Vieme, že by ste mali štartovať v Las Vegas na podujatí v tlaku na lavičke?

Odkiaľ to viete? Ale je pravdou, že bench trénujem, hoci nie v pravidelných intervaloch, lebo musím chodiť po lekároch. Dokonca teraz beriem antibiotiká. Bench je v pohode, zvládam ho.

Rozhodli ste sa odísť z bikín na vrchole ako absolútna majsterka sveta i absolútna majsterka Európy v bikiny fitness. Chcete ísť do bodyfitness. Kedy vás uvidíme v tejto kategórii?

Dobre, že som si dala prestávku. Keď už mám prejsť do bodyfitness, tak nech to stojí za to. Neviem, kedy nastúpim po prvý raz na pódiu, či to bude o rok alebo o dva roky, ale hlavne, aby to bolo dobré.

Ľubomír Chochula

Foto: Eastlabs