Magazín
Vanessa sa vracia na pódium, prvým cieľom je nominácia na ME juniorov
dátum: 14.04.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Na juniorskom slovenskom šampionáte, ktorý sa uskutoční v sobotu 16. apríla v Trenčíne, bude pretekárka Mozolani Fitness a členka Extrifitslovakia tímu Vanessa Hrubovčáková obhajovať bronz z minulého roka.

Keďže vlani jesennú sezónu vypustila, majstrovstvá Slovenska juniorov v Trenčíne budú jej prvou súťažou od mája 2015. „Veľmi sa teším, že sa znovu postavím na súťažné pódium. Mojím cieľom je nominovať sa na majstrovstvá Európy v kategórii bikiny fitness juniorky. Dúfam, že formu budem mať lepšiu ako vlani. Verím, že to dám.“

Pred 11 dňami sa zúčastnila EXTRIFIT Trainings Day v Žiline, ktorý ju nadchol. „Bola to moja premiéra na tejto akcii, preto som mala väčšiu trému, ale postupne som sa jej zbavila. Prišlo veľa ľudí, to som nečakala. Mám veľmi pekné zážitky z tréningu a seminára.“

Vtedy nám hovorila, že denne prijíma 100 g sacharidov (zemiaky, ryžové chlebíky) a 2 g bielkovín na kg telesnej váhy (morčacie, kuracie mäso, vajíčka, proteín). Podľa formy chcela stravu ešte upravovať, aby na pretekoch v Trenčíne mohla bojovať o cenné kovy. Používala kvalitné doplnky výživy značky EXTRIFIT  a trénovala dvojfázovo, ráno kardio a večer silový tréning. „Vrcholom jarnej sezóny budú majstrovstvá Európy, mojou ambíciou je mať top formu práve až na Európe,“ dodala Vanessa Hrubovčáková, ktorá na vlaňajších majstrovstvách Európy v Santa Susanne získala bronz v bikiny fitness juniorky do 160 cm.

Trénerom Vanessy Hrubovčákovej je Andrej Mozoláni.

Autor: Ľubomír Chochula

Pozn:  Výhradným dovozcom výrobkov značky EXTRIFIT ® na Slovensko je spoločnosť GDP s.r.o. so sídlom v Michalovciach. Doplnky výživy značky EXTRIFIT ® našli značnú obľubu najmä u kulturistov a vyznávačov životného štýlu Fitness. Všetky výrobky značky EXTRIFIT ® vynikajú špičkovou kvalitou použitých surovín, sú registrované Ministerstvom zdravotníctva SR a vyhovujú prísnym normám Európskej únie.