Magazín
Juniorská nominačka aj s majsterkou sveta Timeou Trajteľovou
dátum: 14.04.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Už túto sobotu sa v Trenčíne, v Dome Armády, uskutočnia majstrovstvá Slovenska juniorov a junioriek! Z poverenia Slovenskej asociácie fitness, kulturistiky a silového trojboja (SAKFST) organizuje toto podujatie Fitness Gabrhel.

PROPOZÍCIE juniorské M-SR nájdete TU

 

Podujatie sa organizuje pod záštitou predsedu Trenčianskeho samospávneho kraja, Jaroslava Bašku, ktorý toto podujatie v sobotu i slávnostne otvorí o 12:00h!

Celý organizačný tím je pripravený na množstvo pretekárov v jedenástich kategóriách! Prihlásených je cez 140 športovcov, ktorí sa pobijú o tituly majstrov Slovenska v kulturistike, klasickej kulturistike, men´s physique a fitness juniorov a fitness, bodyfitness a bikiny fitness junioriek.

Na pódiu sa predstaví to najlepšie, čo nám tento šport ponúka. Uvidíme napríklad Timeu Trajteľovú, ktorá sa vlani stala juniorskou majsterkou Európy v bikiny fitness do 166 cm (Santa Susanna) a je úradujúcou absolútnou juniorskou majsterskou sveta v bikiny fitness (San Salvador), ale aj množstvo iných slovenských talentov! Na štarte budú medzi bikinárkami aj Sabína Pleváková či Vanessa Hrubovčáková, no diváci sa môžu tešiť na kvalitné súboje aj v kulturistike a ďalších disciplínach.

Timea Trajteľová, predposledný tréning pred sobotňajšou súťažou...

Príďte už túto sobotu do Trenčína, kde sa v posádkovom klube ODA (Dom Armády) predstaví špička juniorov a junioriek v kulturistike, klasickej kulturistike, men´s physique, fitness, bodyfitness a bikiny fitness!

Semifinále sa začína o 12:00 a finálové porovnávania sú naplánované na 16:00 h! Tešíme sa na vás!

Pavol Guga, generálny manažér SASIM