Magazín
Lipovská si počkala na svoje prvé zlato
dátum: 11.09.2013 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
V kategórii bikiny fitness do 166 cm bola na nominačnej súťaži v Trenčíne poriadna bitka o medaily. Napokon zvíťazila Denisa Lipovská, pre ktorú to bolo prvé zlato v kariére.

"Sú to fantastické pocity. Verila som, že môžem vyhrať a veľmi som popracovala na tom, aby to bolo reálne. Dúfam, že to bolo vidieť. Moja kategória bola silná. O to mám väčšiu radosť, že som zdolala také kvalitné súperky. Na svoje prvé zlato som si počkala. Som veľmi šťastná a teraz sa teším na "svet". Toto som potrebovala. Víťazstvo je tou najlepšou motiváciou. Na majstrovstvách sveta v Kyjeve budem bojovať ako drak. Rada by som tam dosiahla čo najlepší výsledok," uviedla Denisa Lipovská. Tá na tohtoročných ME v Santa Susanne bola v kategórii do 168 cm strieborná za Karinou Antovskou, ktorá sa s bikinami už rozlúčila. Lipovská by v Kyjeve minimálne chcela toto umiestnenie potvrdiť, ba možno myslí aj na najvyššiu métu.

Na druhej priečke skončila na nominačnej súťaži v Trenčíne do 166 cm Monika Rosenbergerová. "Som veľmi spokojná aj s druhým miestom. Baby boli výborne pripravené, potom to už bolo na rozhodcoch. Dúfam, že mi forma vydrží do Kyjeva, prípadne ju ešte zlepším. Uvidím, ako to pôjde. Na MS bude veľká konkurencia, ale bolo by pekné zopakovať úspech zo Španielska," povedala Monika Rosenbergerová, ktorá bude na MS 2013 v Kyjeve znovu štartovať v kategórii do 163 cm. Teda v tej istej, v ktorej sa začiatkom mája tohto roku stala európskou šampiónkou.

Ľubomír Chochula

Foto: Eastlabs

Súvisiace články

Slovenská nominácia do Kyjeva

Výsledky nominačnej pohárovej súťaže 

Bikinárka Lipovská je už teraz v slušnej forme

Lipovská: Pokúsim sa získať zlato