Magazín
Využite poslednú šancu a staňte sa súčasťou MOZOLANI EXPO 2016
dátum: 07.04.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Neoddeliteľnou súčasťou Mozolani Pro Classic víkendu bude športová výstava MOZOLANI EXPO 2016, ktorá sa uskutoční 21. a 22. 5 v DOXXbet aréne v Žiline. Využite jedinečnú šancu predstaviť na tejto výstave svoju firmu, značku, doplnky výživy a ďalšie produkty, ktoré sú spojené s kulturistikou a fitness.

Expo zóna bude realizovaná tak, aby každý návštevník vstupujúci do DOXXbet arény prešiel touto výstavou. Vzhľadom na veľký záujem divákov o súťaž amatérov i profesionálov očakávame veľké množstvo návštevníkov Expa, čo vytvorí veľmi dobrý predpoklad na oslovenie konkrétnej cieľovej skupiny vašimi športovými produktmi.

Pre širokú verejnosť, teda aj pre tých, ktorí nebudú mať zakúpenú vstupenku na súťaž, bude Expo zóna sprístupnená v oboch súťažných dňoch – v sobotu 21. 5. a nedeľu 22. 5. od 8.00 do 20.00 h. Zmena času vyhradená.

Návštevníci si budú môcť zakúpiť prezentované produkty za zvýhodnené ceny a veľkoodberatelia si môžu s vystavovateľmi dohodnúť zaujímavé podmienky nákupu. Viacero pretekárov už prisľúbilo účasť na prezentačných stánkoch vystavovateľov, kde budú rozdávať autogramy a budú sa fotiť s návštevníkmi.

Novinkou na športovej výstave Mozolani Expo bude súťaž pre amatérskych pretekárov nad 18 rokov v kategóriách men's physique open (21. 5., štart o 14.00 h) a bikiny fitness open (22. 5., štart o 14.00 h), ktorí nie sú registrovaní v športových zväzoch.

Touto cestou sa obraciame práve na vás! Ponúkame vám priestor predstaviť svoju značku či produkt.

Ak máte záujem sa stať vystavovateľom na Mozolani Expo 2016, kontaktujte nás. Tiež nás kontaktujte, ak chcete byť partnerom v celom projekte IFBB Diamond Cup a Mozolani Pro Classic 2016!

Kontakt:

Ing. Lenka Barajová, obchodná riaditeľka

+421 910 910 015, info@mozolani.com

www.mozolani.com