Magazín
Denník finalistov – siedmy týždeň Zdenky Macangovej
dátum: 26.03.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
No a máme ďalší týždeň za nami. Toto ale letí. Ja pociťujem už aj miernu nervozitu a to preto, že sa bojím, ako budem na konci vyzerať. Som si vedomá toho, že do takej podoby, ako by som ja sama chcela, budem musieť potiahnuť ešte aspoň pol ročnú šnúru diéty a tréningov, ale veď o tom to je.

 

Súťaž ma nakopla, motivovala a ja tento elán do tréningov a diét chcem potiahnuť aj po súťaži. Pokračujeme bežne vo svojich obvyklých tréningoch, nepoľavujeme, skôr mám každý deň pocit, že by som mala pridať. Telo sa mení, spevňuje, ale bude to dosť??? Aspoň pre oko, teda tak, aby aspoň nejaká zmena  bola viditeľná. V utorok sme mali pole dance a po tejto skúsenosti musím uznať, že to nie je vôbec ľahké. Silné pevné ruky, dobrá technika to je si myslím základ pre zvládnutie pole dancu. Keby som ešte tak ťažisko mala menšie, určite by to šlo lepšie, bola by som totižto ľahšia. Zabavili sme sa, zasmiali sme sa, podporili sme sa navzájom, mňa všetci najviac, keď som sa zubami nechtami bránila stojke pri tyči alebo visu dole hlavou. Nakoniec som to samozrejme s hecovaním svojich spolubojovníkov urobila. Na druhý deň ruky samozrejme pobolievali, akési modriny sa ukázali na bicepse a členkoch ale to k tomu rozhodne patrí.

Tréningové plány mi narušila trochu bolesť zubu. No trénujte, keď by ste si najradšej hlavu od bolesti odtrhli. Ale samozrejme, trénovali sme, Mr. Brufen zabral a potom aj zubár, takže bolo všetko ok a ja som na bolesť myslieť už nemusela.

Do svojho tréningu som zaradila už aj schody, ktoré zadok najlepšie tvarujú, tak uvidíme ako to pomôže mne. Ale predbiehame...zatiaľ hor sa do ďalšieho týždňa.

Autor: Zdenka Macangová

MOZOLANI FIT BODY 2016 podporili:

Generálny partner: Tetras

Organizátor a top partner: Mozolani The Fitness Authority

Hlavný mediálny partner: Arena Sport

Hlavný web partner: Diva.sk

Partneri: Extrifitslovakia, Ekomedica, Spirit grill & bar, Profimas, Aloxxi, Maďufa, lukasmacek photography

Mediálni partneri: TV Severka, Žilinský večerník, MY Žilinské noviny, zilina.sme.sk, ronnie.cz, TV Turiec