Magazín
Denník finalistov – šiesty týždeň Petra Heráka
dátum: 19.03.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
Ahojte rodino – ako sa zdraví Jaromír Jágr, ktorý ma môj obdiv v jeho veku na profesionálnej úrovni stále dokazuje, že patrí medzi najlepších. Samozrejme aj my štyria, ktorí bojujeme, si zaslúžime obdiv.

Pondelok 14.3  - Kardio ako sa patrí. 60 min kombinácia schody + pás, práca a rýchlo do gala na tréning. S Norom sme rozdelili tréningy na precvičenie jednotlivých partií. Každý tréning iná partia .Zmenili sme stravu. Sacharidy sme minimalizovali a mliečne výrobky sme vyradili úplne. Založená strava na bielkovinách. Uvidíme ako zafunguje.

Utorok 15.3 – Ranná kavička vypitá a ideme sa potiť vo fitku. Dnes som nejaký dolamaný, len kvôoli tomu, že som začal individuálne behať a cítiť to. Po práci smerujem do fitka a dávame do tela. Nič nie je lepšie momentálne ako pocit po tréningu. Skvele sa cítim.

Streda 16.3 – Tréningové voľno – Kardio v prírode formou behu  90 min.

Štvrtok 17. 3. - Tréning skoro ráno vo fitku ešte pred vážením. Posledné gramy sme ešte vypotili. Váženie dopadlo na výbornú a napredujeme ďalej a ideme po medailu

Piatok 18. 3. – Téeningové voľno – Ranné kardio + večeré kardio.

Sobota 19. 3. – Máme s Norom naplánovaný tréning. Regenerácia v rodinnom kruhu a nedeľa bude oddychová, prípadne, keď vyjde počasie, dáme turistiku.

Na záver – Týždeň hodnotím veľmi pozitívne už len výsledkom úbytku váhy mám radosť a pridáva to na sebavedomí. Neseďte pred telkou a poďme sa hýbať. Áno ty , ktorý to čítaš a nevieš sa postaviť. Všetko sa dá , len treba chcieť....

Autor: Peter Herák

MOZOLANI FIT BODY 2016 podporili:

Generálny partner: Tetras

Organizátor a top partner: Mozolani The Fitness Authority

Hlavný mediálny partner: Arena Sport

Hlavný web partner: Diva.sk

Partneri: Extrifitslovakia, Ekomedica, Spirit grill & bar, Profimas, Aloxxi, Maďufa, lukasmacek photography

Mediálni partneri: TV Severka, Žilinský večerník, MY Žilinské noviny, zilina.sme.sk, ronnie.cz, TV Turiec