Magazín
Denník finalistov – piaty týždeň Zdenky Macangovej
dátum: 13.03.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
Končíme 5. týždeň, ktorý nám nevychádzal, tak ako sme si naplánovali, ale v konečnom dôsledku tréningovú absenciu zo začiatku týždňa sme vhodným spôsobom dobehli a nahradili inou alternatívou.

Pondelok 7. 2. som sa zúčastnila s Tomášom odovzdávania cien „Športovec mesta Žilina za rok 2015“. V tento deň sme mali tréning naplánovaný ako obvykle o 20.00 h. Avšak odovzdávanie sa končilo tesne pred touto hodinou, tak z ohľaduplnosti k môjmu trénerovi Michalovi Ostrochovskému som sama tréning zrušila, aby ma nemusel čakať. Chceli sme ho preto nahradiť v utorok, kde však zase Michal ho zrušil z dôležitých osobných dôvodov. Samozrejme tento tréning som si nahradila a to vlastným domácim o nič menej intenzívnym.

 

V stredu 9. 2. sme sa už vedeli zosúladiť a absolvovali sme spoločný tréning zameraný na spodnú časť tela.

V štvrtok 10. 2. nás doobeda čakal Hip Hop v centre Žirafa v Dome techniky, na ktorý som sa tešila, pretože veľmi rada tancujem a zároveň to bola príležitosť, aby sme sa všetci stretli spolu na jednej akcii. Bola to zábava, relax, uvoľnenie a makačka. Každopádne je to forma kardio cvičenia, pri ktorej zapájate celé telo a klobúk dole pred všetkými tanečníkmi, ktorí sú  schopní zapamätať si toľké tanečné zostavy a kroky.  Vo večerných hodinách v rovnaký deň som neobišla domáci tréning samozrejme.

V piatok 11. 2. sme opäť pokračovali vo fitku tentoraz precvičením celej hornej časti. Pekne a postupne pridávame váhy, nech sa svalíky pekne rysujú.

Tento týždeň sme si urobili s trénerom vlastné kontrolné meranie a to preto, aby som ja sama, ale aj Michal videla, či všetko ide tak ako má.

Autor: Zdenka Macangová

MOZOLANI FIT BODY 2016 podporili:

Generálny partner: Tetras

Organizátor a top partner: Mozolani The Fitness Authority

Hlavný mediálny partner: Arena Sport

Hlavný web partner: Diva.sk

Partneri: Extrifitslovakia, Ekomedica, Spirit grill & bar, Profimas, Aloxxi, Maďufa, lukasmacek photography

Mediálni partneri: TV Severka, Žilinský večerník, MY Žilinské noviny, zilina.sme.sk, ronnie.cz, TV Turiec