Magazín
POZVÁNKA: Hviezdy Extrifitu tímu budú v Mozolani Fitness!
dátum: 10.03.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Mozolani The Fitness Authority a Extrifitslovakia organizujú znovu v Extrifit Training Day. V rámci tejto akcie sa v nedeľu 3. apríla v kinosále ZOC Max Žilina vedľa Mozolani Fitness uskutoční bezplatný seminár a tréning s Extrifit tímom, plus autogramiáda a ochutnávka produktov z portfólia tejto značky. Štart je o 11.00 h. Pozývame vás!

Účastníci akcie

Na vaše otázky budú odpovedať kulturista Norbert Zajac, bikiny fitnesky Sabína Pleváková, Vanessa Hrubovčáková a Andrea Neumannová.

Norbert Zajac: Slovenský reprezentant v kulturistike súťaží za klub Mozolani Trainings a vlani štartoval na majstrovstvách Európy v Santa Susanne, kde mu v kategórii do 80 kg tesne ušla bronzová medaila. Rovnako štvrtý bol aj na Olympia Amateur Spain 2015 v Torremolinos (do 80 kg). V marci 2016 sa zúčastnil Arnold Classic v Columbuse, kde v kategórii do 80 kg obsadil 7. miesto. Inak je to juniorský majster sveta z roku 2012.

Sabína Pleváková: Slovenská reprezentantka v bikiny fitness sa v roku 2015 v Santa Susanne stala majsterkou Európy v bikiny fitness ženy do 160 cm a absolútnou juniorskou majsterkou Európy. V marci 2016 získala bronz na Arnold Classic v Columbuse v kategórii do 163 cm. Najväčším cieľom je zisk PRO karty.

Vanessa Hrubovčáková: Slovenská reprezentantka v bikiny fitness súťaží za klub Mozolani Trainings. V roku 2015 si na majstrovstvách Európy v Santa Susanne vybojovala bronzovú medailu v bikiny fitness juniorky do 160 cm a rovnako bronzová bola aj na juniorských majstrovstvách Slovenska.

Andrea Neumannová: Slovenská pretekárka v bikiny fitness skončila šiesta na ženských majstrovstvách Slovenska 2015.

Na snímke je Vanessa Hrubovčáková.

 

Program akcie

11.00 – 12.30 seminár

12.30 – 14.00 prestávka

14.00 – tréning s Extrifit tímom

 

Skvelá možnosť

Máte jedinečnú príležitosť, obrazne povedané, dotknúť sa hviezd kulturistiky a bikiny fitness. Preto neváhajte a príďte na Extrifit Training Day. Budete sa môcť bezplatne zúčastniť seminára a zatrénovať si s Extrifit tímom, ktorý vám bude k dispozícii aj počas autogramiády a ochutnávka produktov z portfólia tejto značky.

Tešíme sa na vás!

Pozn:  Výhradným dovozcom výrobkov značky EXTRIFIT ® na Slovensko je spoločnosť GDP s.r.o. so sídlom v Michalovciach. Doplnky výživy značky EXTRIFIT ® našli značnú obľubu najmä u kulturistov a vyznávačov životného štýlu Fitness. Všetky výrobky značky EXTRIFIT ® vynikajú špičkovou kvalitou použitých surovín, sú registrované Ministerstvom zdravotníctva SR a vyhovujú prísnym normám Európskej únie.

Autor: Ľubomír Chochula