Magazín
ARNOLD SPORTS FESTIVAL: Pleváková bronz a Milová 5. miesto
dátum: 06.03.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Na Arnold Sports Festival v Columbuse malo Slovensko vo finále kategórie bikiny fitness amatérky dve zástupkyne. Bronz vo svojej výškovej kategórii získala Sabína Pleváková, Jana Milová vo svojej výškovej kategórii skončila piata.

Sabína Pleváková: "3. Miesto, z absolutky nic nie je, ale este mám celý polrok pred sebou. Ja tu PRO kartu dám. Takže idem dojesť zameškané a osláviť úspech. Ďakujem všetkým za obrovskú podporu, hlavne môjmu priateľovi, rodine a sponzorom, bez ktorých by som tu nestal - Extrifit.cz@TheBikiniBox. Bojujeme ďalej."

Jana Milová: "Drahí moji fanúšikovia a priatelia, obsadila som 5. miesto na Arnold Classic 2016. Som nesmierne štastná. Bol to naozaj boj, no urobila som maximum. Som veľmi spokojná. Ďakujem veľmi pekne môjmu trénerovi Andrejovi Mozolánimu za to, že sa staral o celú moju prípravu a vo všetkom mi pomáhal. Ďalej spoločnosti Tetras za pomoc v príprave. All stars mi zasa pomáhal pri tom, aby mi nikdy nič nechýbalo v doplnkoch a výžive. O to bolo všetko jednoduchšie. Sallut desing ďakujem za tie najúžasnejšie plavky a za neskutočne kladný prístup. A najviac ďakujem môjmu partnerovi, rodine a najbližším priateľom. A samozrejme vám fanúšikom VEĽKÉ ĎAKUJEM VŠETKÝM ZO SRDCA."

-r-