Magazín
Denník finalistov – prvý týždeň Petra Heráka
dátum: 13.02.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
Pondelok 8. 2. 2016 – prvý krok. Tak poďme na to. To som si pomyslel, keď som si preštudoval detox jedálniček. Začiatok detoxu som začal ráno odšťavovaním citrusových plodov - taká domáca limonáda.

Na prvý tréning som sa pripravil, ak to tak môžem povedať.  Psychicky som bol v pohode, ale obával som sa, čo na to povie moje telo. Noro ma nešetril, ale bol som rád, ako sa hovorí, oči by jedli, ale... to bolo presne v mojom prípade, keď po 30 min som bol doslova KO. V šatni som ešte chvíľu sedel a spamätával sa z toho šoku. Musím sa poďakovať Norovi, ktorý ma veľmi podržal v prvý deň.

 

Utorok 9. 2. 2016 (bolí to)

Ráno som sa prebudil so svalovicou asi na každom centimetri tela. Kardio 45 min o 5.30 h. Čo sa týka detoxu, tak som prešiel na zeleninový deň, čo ma potešilo, lebo konečne nejaké jedlo. Druhý tréning s Norom som si doslova užil, lebo som sa cítil oveľa lepšie. To aspoň trocha nakopne. Deň som ukončil super horúcou vaňou z himalájskej soli a byliniek.

Streda 10. 2. (služobka)

Samozrejme, nakrabičkovaná strava so sebou.

 

Štvrtok 11. 2. 2016 (dobrá nálada)

Vstávalo sa mi oveľa lepšie ako druhý deň, aj keď budíček bol zavčasu. Pobalil som do ruksaku povinnú výbavu na kardio tréning a poďme! Tešil som sa na desiatu, ako malé decko, keď som si mohol dať ovocie. Ta chuť bola neopísateľná. Nikdy som nejedol lepšie jablko a pomaranč. Čakal ma tréning a veľmi som sa tešil. Už len to makať s takým trénerom, ako je Noro, je pocta, vážim si ľudí, ktorí niečo dokázali a stále napredujú. Dnes to bol kruhový tréning, ktorý sa mi pozdával, v minulosti som cvičil Tabatu a kruhové tréningy. S dobrým pocitom odchádzam za pracovnými povinnosťami. Večer opäť horúci kúpeľ a s deťmi spať.

Piatok 12. 2. 2016  (super deň)

Budíček ako každý deň, kardio a smer Mozolani Fitnes. Dnes v detoxe  Actimel Day, ryža a zelenina. Po kardiu smer práca s nabalenou stravom a pitným režimom neustále so sebou. Nasleduje tréning s Norom, na ktorý sa začínam viac tešiť, lebo vidím zatiaľ len malé pokroky, ale predsa. Tréning bol náročný, hlavne brucho a nohy dostali zabrať. Nasleduje cesta domov za deťmi a manželkou, ktorí ma podporujú a sú súčasťou celej tejto náročnej cesty. Je predo mnou víkend, na ktorý sa teším. Sobota masáž a nedeľa výlet s rodinou.

Autor: Peter Herák

 

Sledujte chudnutie finalistov projektu na www.mozolani.com  

MOZOLANI FIT BODY 2016 podporili:

Generálny partner: Tetras

Organizátor a top partner: Mozolani The Fitness Authority

Hlavný mediálny partner: Arena Sport

Hlavný web partner: Diva.sk

Partneri: Extrifitslovakia, Ekomedica, Spirit grill & bar, Profimas, Aloxxi, Maďufa, lukasmacek photography

Mediálni partneri: TV Severka, Žilinský večerník, MY Žilinské noviny, zilina.sme.sk, ronnie.cz, TV Turiec