Magazín
Doplnky Extrifit dodané, finalisti budú rýchlejšie spaľovať tuky
dátum: 05.02.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
Zástupca jedného z partnerov jedinečnej celoslovenskej súťaži v chudnutí MOZOLANI FIT BODY 2016 dodal včera do Mozolani Fitness prípravky pre finalistov projektu Zmeň svoje telo, zmeníš svoj život, ktorý je súčasťou spomínanej súťaže.

Gabriel Dobranský, konateľ spoločnosti GDP, s. r. o., ktorá je výhradným dovozcom doplnkov výživy značky Extrifit na Slovensko, povedal, prečo sa rozhodli podporiť túto súťaž v chudnutí. „S Andrejom Mozolánim spolupracujeme už roky a máme veľmi dobrú spoluprácu. Keď nás oslovil, či by sme sa nechceli zapojiť do tejto akcie, tak sme s tým súhlasili. Extrifit prišiel na trh s novým výrobkom Thermogel®. Prostredníctvom tejto súťaže chceme spropagovať tento i ďalšie naše produkty.“

Andrej Mozoláni, organizátor a autor projektu: „Vybraní finalisti projektu dostanú na celé obdobie chudnutia, teda na tých desať týždňov, výrobky značky Extrifit. Hlavne tie, ktoré sú zamerané na spaľovanie tukov a regeneráciu. Chceme preukázať to, že hľadiska funkčnosti pri správne zvolenom tréningu a úprave stravy dokážu tieto doplnky značky Extrifit pomôcť pri spaľovaní tukov. Boli by sme radi, keby finalisti projektu mali úbytky tukov rekordné.“

Thermogel® je jedinečný komplexný termogénny spaľovač tukov od Extrifitu®, pripravený k okamžitej konzumácii v 9 skvelých príchutiach vďaka inovatívnej gélovej forme produktu! Je určený pre všetkých športovcov, ktorí sa snažia o maximálne vyrysovanie a redukciu podkožného tuku, a vďaka svojmu obsahu termogénnych látok (napr. synefrin, extrakt ze zeleného čaje a ďalší), stimulantov (kofein, taurin...) a ďalších účinných látok, ktoré ovplyvňujú metabolizmus tukov (HCA, karnitin, chrom a další). A to všetko pri nulovom obsahu tukov i cukrov v celom balení!

MOZOLANI FIT BODY 2016 podporili:

Generálny partner: Tetras

Organizátor a top partner: Mozolani The Fitness Authority

Hlavný mediálny partner: Arena Sport

Hlavný web partner: Diva.sk

Partneri: Extrifitslovakia, Ekomedica, Spirit grill & bar, Profimas, Aloxxi, Maďufa, lukasmacek photography

Mediálni partneri: TV Severka, Žilinský večerník, MY Žilinské noviny, zilina.sme.sk, ronnie.cz, TV Turiec

Autor: Ľubomír Chochula

 

EXTRIFITSLOVAKIA

About Extrifit

Značka Extrifit ® bola zaregistrovaná v roku 2007. V roku 2010 sa firma transformovala na EXTRIFIT ®, sro Extrifit Sports Nutrition dnes patrí medzi najdynamickejšie výrobcov športovej a doplnkovej výživy v Českej republike a veľmi úspešne distribuuje svoje produkty do zahraničia. Výhradným dovozcom výrobkov EXTRIFIT ® na Slovensko sa tento rok stala naša spoločnosť GDP s.r.o. so sídlom v Michalovciach . Doplnky výživy zn EXTRIFIT ® našli značnú obľubu najmä u kulturistov a vyznávačov životného štýlu Fitness.

Všetky výrobky, nesúce značku EXTRIFIT ®, vynikajú špičkovou kvalitou použitých surovín, sú registrované Ministerstvom zdravotníctva SR a vyhovujú prísnym normám Európskej únie. Firma EXTRIFIT ® uviedla na trh niekoľko unikátnych produktov, ako je napr enzymaticky hydrolyzovaný srvátkový proteín Hydro Instant, originálny bulharský terrestris s obsahom 90% saponínov - Bulgarian Tribu 90%, hydrolyzované srvátkové aminokyseliny Amino Hydro s obsahom 85% bielkovín, alebo jedinečné aminokyseliny Beef Amino Hydro 4000, vyrobené z hovädzieho hydrolyzovaného proteínu. Tieto aminokyseliny vynikajú extrémne vysokým obsahom bielkovín a unikátne sú minimálnym obsahom pojív. Špičkou v ponuke EXTRIFIT ® je tiež multivitamínový a multiminerálny produkt V52 Vita Complex Forte, obsahujúci 52 revitalizačných ingrediencií.