Magazín
Prihlasovacia kampaň vrcholí, Mozolani Fit Body vám zmení život!
dátum: 01.02.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
Prihlasovacia kampaň do jubilejného 10. ročníka celoslovenskej súťaže v chudnutí MOZOLANI FIT BODY 2016 sa začala 2. januára, pričom deadlinom bude sobota 6. februára. Stále sa teda ešte môžete prihlásiť a následne registrovať do dvoch verzií – offline (vhodné pre kategóriu celkový úbytok hmotnosti) a online (vhodné pre kategóriu premena postavy).

Každému účastníkovi plynie odo dňa registrácie 10-týždňová lehota na chudnutie. Mnohí na celom Slovensku už chudnú a na ďalších záujemcov pomyselný štart ešte len čaká. Napríklad na finalistov Zmenárne (projekt Zmeň svoje telo, zmeníš svoj život), ktorá je súčasťou Mozolani Fit Body. Oni odštartujú aj za účasti médií svoju cenu za vysnívanou postavou v nedeľu 7. februára. Chcete byť medzi nimi aj vy?

Máte poslednú šancu dostať sa do finálového výberu Zmenárne. Najskôr sa však treba prihlásiť do offline verzie Mozolani Fit Body, absolvovať registráciu (meranie, váženie a fotenie) v Mozolani Fitness ZOC Max Žilina. Účasť v Zmenárni je podmienená dvomi bodmi. Musíte byť zo Žiliny a blízkeho okolia, lebo súčasťou redukčných programov Easy Body a Best Body, ktoré dostanú finalisti Zmenárne zadarmo, je absolvovanie tréningov v Mozolani Fitness. Druhou podmienkou účasti je súhlas s monitorovaním premeny, uverejnením fotografií, videoseriálu a tiež pravidelných rozhovorov u mediálnych partnerov projektu. Čiže sa vyžaduje spolupráca aj na tejto úrovni.

KOMPLEXNÁ PREMENA

Pre vybraných finalistov Zmenárne je to však veľmi výhodné. Budú trénovať 10 týždňov pod dohľadom osobného trénera Mozolani Fitness, ktorý im aj vypracuje jedálniček šitý na mieru, ale to nie je všetko. Organizátor zabezpečil pre nich aj masáže u jedného z partnerov súťaže a aj vďaka tomu budú lepšie zvládať boj s nadbytočnými kilogramami. Pôjde o komplexnú premenu. Teda premenu nielen svojho tela, ale po 10-tich týždňoch vďaka spolupráce s našimi partnermi získajú tiež bonus v podobe zmeny svojho účesu či outfitu. O to sa postarajú kaderník, vizážista a stylista. Ak sa nestanete finalistom Zmenárne, nemusíte zúfať, lebo automaticky môžete pokračovať v celoslovenskej súťaži MOZOLANI FIT BODY 2016 a bojovať o cenu pre absolútneho víťaza, ktorou je bežiaci pás.


ÚSPEŠNÝ PROJEKT

Organizátor a autor projektu Andrej Mozoláni vie, že to funguje, ale nikoho nechce nútiť, lebo každý si je strojcom svojho šťastia. „Tento projekt je úspešný. Minulé ročníky ukázali, že pokiaľ je vôľa, motivácia a osvedčený systém chudnutia, dajú sa dosiahnuť pozoruhodné výsledky. Samozrejme, že nikdy nejdeme do extrému na úkor zdravia. Všetko je zosúladené, tréningový režim, strava, regenerácia. Finalisti projektu budú mať znovu k dispozícii nadštandardné služby a servis. Verím, že to zúročia. Chceme, aby boli motiváciou pre tých, ktorí neveria, že sa za desať týždňov dá zmeniť postava. Ide to a sami uvidíte, že tie výsledky za desať týždňov budú výrazné, pretože naše redukčné kurzy sú efektívne a vo všeobecnosti sú platné pre každého. Ak aj vy potrebujete poradiť a pomôcť, môžete sa obrátiť na nás.“

Medializácia cesty finalistov Zmenárne za lepšou postavou bude tou najlepšou inšpiráciou nielen pre ostatných súťažiach, ale aj pre tých, ktorým nie je ľahostajné vlastné zdravie.

 

VLAŇAJŠIE VÝSLEDKY

Kategória úbytok hmotnosti za 10 týždňov

Muži:

1. Milan Borák – úbytok 34,9 kg

2. Juraj Gombaský – úbytok 34,6 kg

3. Vladimír Vagánek – úbytok 26,5 kg

4. Ferdinand Balogh – úbytok 19 kg

5. Štefan Valkár – úbytok 17,9 kg

6. Vladimír Hudek – úbytok 17,9 kg

7. *Marián Ďurana – úbytok 13,1 kg

8. Jaroslav Králik – úbytok 8,2 kg

Ženy:

1. *Jarmila Tabačárová – úbytok 24,6 kg

2. Jana Andoková – úbytok 22,3 kg

3. Pavlína Dočkalová – úbytok 14,8 kg

4. *Jana Šmehylová – úbytok 14,8 kg

5. Patrícia Chorvátová – úbytok 13 kg

6. *Frederika Schlachtová – úbytok 12,7 kg

7. Katarína Bokorová – úbytok 12,2 kg

8. Patrícia Hodoňová – úbytok 9,4 kg

Pozn.: *finalista Zmenárne

Absolútne hodnotenie:

1. Milan Borák – úbytok 34,9 kg

2. Juraj Gombaský – úbytok 34,6 kg

3. Vladimír Vagánek – úbytok 26,5 kg

 

SPLŇTE SI SEN!

Keď to vlani dokázali oni, môžete aj vy! Neváhajte, prihláste sa, stanovte si cieľ a snažte sa ho splniť. Nemáte čo stratiť, môžete len získať! Zbavíte sa nadváhy, zlepšíte si postavu a upevnite si zdravie, ale treba chcieť a niečo preto naozaj urobiť, lebo nič nejde len tak samé od seba!

 

Prihláste sa do súťaže v chudnutí MOZOLANI FIT BODY 2016 – TU

Pilotný článok MOZOLANI FIT BODY 2016 - TU

 

MOZOLANI FIT BODY 2016 podporili:

Generálny partner: Tetras

Organizátor a top partner: Mozolani The Fitness Authority

Hlavný mediálny partner: Arena Sport

Hlavný web partner: Diva.sk

Partneri: Extrifitslovakia, Ekomedica, Spirit grill & bar, Profimas, Aloxxi, Maďufa, lukasmacek photography

Mediálni partneri: TV Severka, Žilinský večerník, MY Žilinské noviny, zilina.sme.sk, ronnie.cz, TV Turiec

Autor: Ľubomír Chochula