Magazín
Schudla, omladla, cíti sa lepšie, skúste to aj vy cez MOZOLANI FIT BODY 2016!
dátum: 07.01.2016 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
Stanislava Kajsíková (34 rokov) sa dlhšie odhodlávala k tomu, aby urobila niečo so sebou. Ako matka troch detí (11-ročnej Martinky a 5-ročných dvojičiek Lucky a Barborky), ktorá je vyťažená doma i v práci, to z roka na rok odkladala na neskôr. Zlom nastal na jar 2015, keď začala trénovať pod vedením osobného trénera Mozolani Fitness Tomáša Haferu a dodržiavať vypracovaný jedálniček. Teraz je šťastná, schudla 15 kilogramov a je atraktívnejšia.

Progres s trénerom

„S osobným trénerom Tomášom Haferom spolupracujem od marca 2015. Vtedy som sa necítila dobre. Mala som viac kíl, ako som chcela, vážila som 75 kg. Keď som prišla po prvý raz do fitka, dala som si cieľ schudnúť 10 kg, ale napokon som zhodila viac a teraz mám okolo 60 kg. Veľmi pekne ďakujem svojmu trénerovi Tomášovi, bez ktorého by som sa k takému výsledku nedopracovala. Je to odborník, vždy mi bol oporou a dokázal zo mňa dostať maximum. Spočiatku som trénovala 3-4x týždenne, ale momentálne to už nie je také intenzívne. Niekedy to je kardio, niekedy tréningová hodina s Tomášom, podľa toho, ako mi vyjde čas.“

Zmena jedálnička

Na to, aby schudla toľko kíl, nestačilo len trénovať, ale bola potrebná aj zmena stravovacích návykov. „Musela som upraviť stravu. Tréner mi vypracoval jedálniček, ktorý dodržiavam. Obmedzila som sacharidy, naopak som pridala bielkoviny a oproti minulému obdobiu som zvýšila počet jedál. Predtým som jedla maximálne 2-3x denne, teraz jem každé tri hodiny a bielkoviny päťkrát denne. Ak mám chuť na sladké, tak si trochu doprajem, ale len dopoludnia. Popoludní už nejem ovocie ani sacharidy. Funguje to, ak máte pravidelnú, vyváženú a zdravú stravu. Veľmi dôležitý je aj správny pitný režim.“

 

Diétne menu

Raňajky – ovsené vločky s jogurtom alebo tvarohom, ovocie.

Desiata – celozrnné pečivo, šunka, syr, zelenina.

Obed – mäso (kuracie alebo morčacie mäso pripravené na vode, prípadne dobrá hovädzinka), ryby, ryža alebo zemiaky, veľa surovej zeleniny.

Olovrant – bielkoviny a surová zelenina.

Večera – mozzarella so zeleninou alebo tvaroh so škoricou.

 

Odporúčanie pre súťažiacich

„Mne trvalo štyri roky, kým som sa rozhodla začať chudnúť. Viackrát som sa chcela prihlásiť do súťaže Mozolani Fit Body, ale nikdy som v sebe nenašla odvahu. Škoda. Teraz som si to vyskúšala mimo súťaž a som veľmi šťastná, že som nastúpila na cestu zdravého životného štýlu. Môžem to odporúčať každému. Mam pocit, že som omladla, cítim sa oveľa lepšie, určite mám viac energie ako predtým. Myslím si, že každý má na to, len treba presvedčiť hlavne seba. Pokiaľ naozaj niekto chce, tak to dokáže. Súťažiacim budem držať palce. Prajem im všetko najlepšie a nech sa im darí,“ dodala Stanislava Kajsíková, ktorá si vďaka tréningom a zmeny jedálnička pod patronátom osobného trénera Mozolani Fitness Tomáša Haferu vylepšila postavu, schudla nadbytočných 15 kg a je z nej 'kočka'.

 

Prihláste sa do súťaže v chudnutí – TU

Pilotné VIDEO Mozolani Fit Body 2016:

Pilotný článok MOZOLANI FIT BODY 2016 - TU

 

MOZOLANI FIT BODY 2016 podporili:

Generálny partner: Tetras

Organizátor a top partner: Mozolani The Fitness Authority

Hlavný mediálny partner: Arena Sport

Hlavný web partner: Diva.sk

Partneri: Extrifitslovakia, Ekomedica, Spirit grill & bar, Profimas, Aloxxi, Maďufa

Mediálni partneri: TV Severka, Žilinský večerník, MY Žilinské noviny, zilina.sme.sk, ronnie.cz, TV Turiec

 

Autor: Ľubomír Chochula