Magazín
Videonávrat k Mozolani Fitness Cupu 2015 – exhibície kulturistov
dátum: 07.12.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Mozolani Fitness Cup 2015 (31. 10.) oživili exhibičné vystúpenia dvoch výborných kulturistov, českého profesionála Tomáša Kašpara a víťaza Olympia Amateur Tomáša Tabačiara.

Všetky videá z Mozolani Fitness Cupu 2015 nájdete TU

Ak sú jednotlivé súťažné kategórie popretkávané exhibičnými vystúpeniami, má to niečo do seba. Z hľadiska dynamiky podujatia je to vždy dobrý ťah, o to viac, ak exhibíciu robí niekto, kto vie dostať divákov do varu. Na Mozolani Fitness Cupe 2015 zdvohli dovákov zo sedadiel dvaja výborní kulturisti. Český profesionálny ťažkotonážnik Tomáš Kašpar najskôr exceloval na pódiu, potom vyrazil medzi divákov, kde spôsobil poriadny rozruch a obdiv. Veľký potlesk od divákov si vypýtal aj žilinský bodybuilder Tomáš Tabačiar, ktorý v októbri tohto roku vyhral Olympia Amateur. Rovnako aj on sa zaskvel na pódiu a potom svoje šoumenstvo i svaly ukázal medzi fanúšikmi.

-ľch-

EXTRIFITSLOVAKIA

About Extrifit

Značka Extrifit ® bola zaregistrovaná v roku 2007. V roku 2010 sa firma transformovala na EXTRIFIT ®, sro Extrifit Sports Nutrition dnes patrí medzi najdynamickejšie výrobcov športovej a doplnkovej výživy v Českej republike a veľmi úspešne distribuuje svoje produkty do zahraničia. Výhradným dovozcom výrobkov EXTRIFIT ® na Slovensko sa tento rok stala naša spoločnosť GDP s.r.o. so sídlom v Michalovciach . Doplnky výživy zn EXTRIFIT ® našli značnú obľubu najmä u kulturistov a vyznávačov životného štýlu Fitness.

Všetky výrobky, nesúce značku EXTRIFIT ®, vynikajú špičkovou kvalitou použitých surovín, sú registrované Ministerstvom zdravotníctva SR a vyhovujú prísnym normám Európskej únie. Firma EXTRIFIT ® uviedla na trh niekoľko unikátnych produktov, ako je napr enzymaticky hydrolyzovaný srvátkový proteín Hydro Instant, originálny bulharský terrestris s obsahom 90% saponínov - Bulgarian Tribu 90%, hydrolyzované srvátkové aminokyseliny Amino Hydro s obsahom 85% bielkovín, alebo jedinečné aminokyseliny Beef Amino Hydro 4000, vyrobené z hovädzieho hydrolyzovaného proteínu. Tieto aminokyseliny vynikajú extrémne vysokým obsahom bielkovín a unikátne sú minimálnym obsahom pojív. Špičkou v ponuke EXTRIFIT ® je tiež multivitamínový a multiminerálny produkt V52 Vita Complex Forte, obsahujúci 52 revitalizačných ingrediencií.